50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت آغاز فصل گرم تابستان مشاهده_همه_تخفیفات
( ۱ بررسی با میانگین ۴ امتیاز)
۴۰۰۰ تومـــان
۲۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۳ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۳۰ دقیقه
حجم ۶۵.۵۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش استفاده از کپچا (Google Captcha) در ASP.NET MVC" :

در این دوره آموزش ویدیویی از ابتدا با نحوه استفاده از کپچا ( Google Captcha ) در ASP.NET MVC آشنا خواهید شد.

این آموزش شامل سه قسمت است که از ابتدا با نحوه دریافت مجوز استفاده از این ابزار تا پیاده سازی، فارسی سازی و تست آن در وب سایت MVC را شامل می شود.

آنچه در این دوره آموزشی ویدیویی فرا خواهید گرفت:

  1. در اولین قسمت، نحوه اخذ کلید گوگل Google Key API برای استفاده از ReCaptcha را یاد خواهیم گرفت و آن را به وب سایت مدنظر خود اضافه می کنیم.
  2. در دومین قسمت، نحوه استفاده از کلید اخذ شده در وب سایت MVC و بررسی کد های مورد نیاز جهت راه اندازی کپچا را مورد بحث قرار می دهیم.
  3. در سومین و آخرین قسمت از این آموزش، موارد پایانی استفاده از این آموزش را مورد بررسی قرار داده و اقدام به تست و فارسی سازی آن می نماییم.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش استفاده از کپچا (Google Captcha) در ASP.NET MVC" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش استفاده از کپچا (Google Captcha) در ASP.NET MVC" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

پیش نیازهای آموزش استفاده از کپچا (Google Captcha) در ASP.NET MVC :

این آموزش نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد

هدف گذاری دوره آموزشی :

آشنا شدن و استفاده از ابزار های مختلفی از گوگل که می توان به راحتی از آن ها استفاده نمود

ابزارهای مورد نیاز :

Visual Studio 2015 

C#.NET

ASP.NET MVC

Entity Framework

Json

فصل ۱ آموزش استفاده از GoogleReCaptcha در ASP.NET MVC

۱

در اولین قسمت، نحوه اخذ کلید گوگل Google Key API برای استفاده از ReCaptcha را یاد خواهیم گرفت و آن را به وب سایت مدنظر خود اضافه می کنیم.

۲

در دومین قسمت، نحوه استفاده از کلید اخذ شده در وب سایت MVC و بررسی کد های مورد نیاز جهت راه اندازی این ابزار را مورد بحث قرار می دهیم.

۳

در سومین و آخرین قسمت از این آموزش، موارد پایانی استفاده از این آموزش را مورد بررسی قرار داده و اقدام به تست و فارسی سازی آن می نماییم.

امتیاز کلی دوره

( ۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
فرناز کرمی
امتیاز من به این دوره
خوب

جالب بود


بیشتر