جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها
۲۰۰۰۰ تومـــان
۸۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۶۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۳ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۴۵ دقیقه
حجم ۱۲۳.۰۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش گزارش گیری در asp.net mvc با StimulSoft Report به صورت نمودار" :

در این آموزش ویدیویی با استفاده از استیمول سافت ریپورت می توانید در وب سایت های asp.net mvc گزارش های متنوع و جذاب نموداری داشته باشید و به کاربر خروجی دهید.

گزارش ها نقش بسیار مهمی در راحتی و رضایت کاربران استفاده کننده از وب سایت را دارند، حال هر چقدر این گزارش ها جذاب تر باشند، رضایت و توجه کاربران به سایت شما بالاتر می رود. با یادگیری آموزش گزارش گیری نموداری در ASP MVC با StimulSoft Report می توانید در وبسایت هایی که میخواهید گزارش های متنوعی در آن داشته باشید و چارت و نمودار خروجی دهید.

استیمول سافت و کریستال ریپورت دو ابزار مناسب برای گزارش گیری در .net هستند که اخرین استفاده از استیمول سافت بیشتر شده است و در این دوره ما از استیمول سافت برای گزارش های خود استفاده می کنیم.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش گزارش گیری در asp.net mvc با StimulSoft Report به صورت نمودار" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش گزارش گیری در asp.net mvc با StimulSoft Report به صورت نمودار :

بدون پیش نیاز

هدف گذاری دوره آموزشی :

طراحی گزارش های متنوع در وب سایت های تجاری

برای چه کسی مفید است ؟

برای طراحان وب سایت و برنامه نویسان

ابزارهای مورد نیاز :

Visual Studio

SQL Server

StimulSoft Report

فصل ۱ طراحی گزارش نموداری

۱

در قسمت اول، نرم افزار StimulSoft Report را نصب و dll های مورد نیاز را به سایت رفرنس می دهیم. (نسخه نصبی نرم افزار و dll های مورد نیاز ضمیمه شده است)

۲

در دومین قسمت، دیتابیسی با روش Code First و جدولی نمونه جهت اتصال به گزارش و نمایش خروجی محتویات مورد نظر ایجاد و همچنین برگه گزارشی در StimulSoft طراحی می کنیم.

۳

در قسمت سوم (پایانی)، کد های لازم جهت خروجی گزارش در MVC را خواهیم داشت. سناریو این قسمت، نمایش 5 محصول پربازدید است که در نهایت آن ها را در گزارشی بصورت چارت (میله ای) نمایش می دهیم.

امتیاز کلی دوره

( ۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
ابوالفضل رهنما
امتیاز من به این دوره


بیشتر