جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

طراح سایت و توسعه دهنده

۲۵۰۰۰ تومـــان
۱۵۰۰۰ تومـــان
فروش ویژه با ۴۰% تخفیف

جزئیات آموزش

۱۹ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۳۱۹ دقیقه
حجم ۷۲۶.۹۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش زامارین اندروید برای ساخت اپلیکیشن با c# - بخش دوم" :

در این دوره آموزشی ویدیویی شما نحوه ساختن اپلیکیشن اندروید را با زبان برنامه نویسی C# می آموزید این دوره پروژه محور و بخش دوم و پایانی این دوره آموزشی می باشد

در بخش اول آموزش xamarin android ، بحث مقدمات برنامه نویسی به کمک زامارین را یاد دادیم و شما به کمک آن قادر هستید که هر اپلیکیشن سمت کلاینتی را طراحی کنید. اما مشکلی که در بخش اول با آن مواجه بودیم بحث دیزاین بود و دیزاین خوبی در اپلیکیشن های ما دیده نمی شد. در بخش پیشرفته این دوره مبحث دیزاین را اصل قرار دادیم و یک سری اپلیکیشن های ساده را در این بخش با طراحی مناسبتری انجام دادیم. و مشکل دوم که در بخش اول به نظر می رسید استفاده از دیتابیس آنلاین می باشد خوب قطعا شما نیاز به اپلیکیشنی دارید که داده های آن را از سمت یک دیتابیس آنلاین دریافت کند که ما در این بخش با بحث وب سرویس و دیتابیس آنلاین نیز آشنا خواهیم شد.

همان‌طور که همه شما می‌دانید کار با دیتابیس آنلاین و وب‌سرویس یکی از مهم‌ترین مباحث هر زبان و تکنولوژی برنامه‌نویسی است.

در قسمت‌های گذشته یاد گرفتیم که چگونه یک اپلیکیشن اندروید را با استفاده از زامارین ایجاد کنیم. اما هنوز این اپلیکیشن ناقص بوده و شاید در اکثر پروژه‌های تجاری نیاز داشته باشید که اپلیکیشن شما با سمت سرور یعنی وب‌سایت و دیتابیس آنلاین ارتباط برقرار کند.

در اینجا مبحثی تحت عنوان وب‌سرویس به وجود می‌آید که در زبان ASP به چند طریق می‌توان یک وب‌سرویس نوشت.

دو وب‌سرویس webApi و WCF گزینه‌های پیش روی شما در ایجاد وب‌سرویس در ASP MVC می‌باشد که ما webAPI را انتخاب می‌کنیم.

Web API چیست؟

Web API، نوع قالب جدیدی برای پروژه‌های مبتنی بر وب در NET. است که بر مبنای اصول و الگوهای موجود در ASP.NET MVC ساخته شده است و همراه با ASP.NET MVC 4 وجود دارد. Web API توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا با استفاده از یک الگوی ساده که در Controller ها پیاده‌سازی می‌شود، وب‌سرویس‌های مبتنی بر پروتکل HTTP را با کدها و تنظیمات کم ایجاد کنند. این سبک جدید برای ایجاد وب‌سرویس‌ها، می‌تواند در انواع پروژه‌های NET. مانند ASP.NET MVC، ASP.NET Web Forms، Windows Application و … استفاده شود.

یک سؤال کاملاً منطقی در اینجا به وجود می‌آید. چرا نیاز به بستری جدید برای ایجاد وب‌سرویس داریم؟ آیا در حال حاضر مایکروسافت بستری محبوب و فراگیر برای توسعه‌ی وب‌سرویس‌هایی که بتوانند با پروتکل SOAP تعامل داشته باشند در اختیار ندارد؟ مگر وب‌سرویس‌های ASMX از زمان معرفی ASP.NET ...

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۶ قسمت آموزشی از ۱۹ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش زامارین اندروید برای ساخت اپلیکیشن با c# - بخش دوم" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش زامارین اندروید برای ساخت اپلیکیشن با c# - بخش دوم :

این دوره پیشرفته است و برای مشاهده بخش مقدماتی روی این لینک بزنید "آموزش جامع زامارین اندروید برای ساخت اپلیکیشن اندروید با C# - بخش اول" بزنید.

هدف گذاری دوره آموزشی :

ساخت اپلیکیشن اندروید در زامارین با زبان سی شارپ

برای چه کسی مفید است ؟

در واقع این دوره برای دات نت کارهایی است که به برنامه نویسی اندروید نیز علاقه مند هستند.

فصل ۱ بخش پیشرفته آموزش زامارین در اندروید

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

امتیاز کلی دوره

( ۴.۳۳)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
علیرضا مشفقی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
lili lili
امتیاز من به این دوره


پروفایل
Hamed Aaa
امتیاز من به این دوره
محتوا

محتوای نسبتا خوبی بود ولی همین آموزشهای استاد بخش 1و2 در سایت crossapp.ir رایگان میباشد!


بیشتر