جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

یاد دادن زبان انگلیسی بطور کامل در 4 ماه

۹۹۰۰۰ تومـــان
۸۷۱۲۰ تومـــان
خریـد با ۱۲% تخفیف ویژه
تنها برای ۳ نفر

جزئیات آموزش

۱۵ درس در ۲ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۵۳۸ دقیقه
حجم ۶۷۵۴.۹۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دانلود آموزش زبان انگلیسی اشکان|پکیج اول special" :

پکیج آموزش زبان انگلیسی با اشکان، گرامر و مکالمه را در طول 9 ساعت در کنار هم آموزش می دهد و با ارائه دقیق تمرین ها شما را درمسیر آموزش زبان هدایت می کند.

درود و عرض ادب خدمت تک تک شما لیمونادی های عزیز

مستقیم به اصل مطلب می پردازم و سوالاتی که در این مدت دانشجویان عزیز از من داشته اند را پاسخ می دهم.

این پکیج شامل چیست؟

این پکیج شامل بیش از 8 ساعت فیلم آموزش زبان انگلیسی به همراه برنامه ریزی , پشتیبانی و مشاوره آموزشی است همچنین یک کتاب برای آزمون و تمرین، ویژه این پکیج آموزشی تهیه گردیده است این کتاب 80 صفحه می باشد که pdf آن در فایل های ضمیمه موجود است و پس از تهیه آموزش می توانید آن را دانلود کنید. 


روزی چند ساعت باید تمرین کنیم تا با دوره به خوبی پیش برویم؟؟؟

هفته ایی دو جلسه آموزش دارید و با روزی 2 ساعت می توانید به سرعت پیشرفت کنید.

در صورت داشتن سوال های درسی مربوط به بخش های آموزشی آیا پشتیبانی هم توسط استاد می شویم ؟

بله به آیدی @KhasEnglish در تلگرام به من پیام دهید من به تمام سوالات شما پاسخ می دهم،لطفا در پیام خودتون را معرفی کنید و بگویید آموزش را از لیموناد خریداری کرده اید.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دانلود آموزش زبان انگلیسی اشکان|پکیج اول special" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای دانلود آموزش زبان انگلیسی اشکان|پکیج اول special :

این دوره آموزشی مناسب برای شروع زبان انگلیسی می باشد، اشکان حامدیان 4 دوره آموزش زبان دارد که در 4 ماه زبان انگلیسی شما را به جای خیلی خوبی می رساند و این آموزش پیش روی، اولین دوره آموزشی می باشد و پیش نیازی ندارد.

برای چه کسی مفید است ؟


فصل ۱ معرفی پکیج آموزشی

۱

۲

فصل ۲ فیلم های آموزش زبان انگلیسی برای یک ماه

۱

توضیحات و دستاورد های درس یک از آموزش زبان انگلیسی

۲

۳

توضیحات و دستاورد های درس دو از آموزش زبان انگلیسی

۴

۵

توضیحات و دستاورد های درس سه از آموزش زبان انگلیسی

۶

۷

توضیحات و دستاورد های درس چهار

۸

۹

توضیحات و دستاورد های درس پنج تا هشت

۱۰

۱۱

بعد از پایان آموزش این جلسه می توانید این داستان و جملات ذیل را بگویید. داستان فارسی ذیل: که آزمون این بخش هم هست که شما باید آن را به انگلیسی برگردانید و بعد با جواب آن بررسی کنید تا به نقاط ضعف و قوت خود پی ببرید و آنهارا برطرف کنید و تقویت. من ساعت 7 صبح بیدار شدم و ساعت 8 بلند شدم صبحونه نخوردم و یک فنجان چایی نوشیدم. خواهرم رفت دانشگاه. او غروب به مامان بزرگم سر زد. باهم تا خود صبح فیلم دیدیم . جلسه ساعت 9 شروع شد و خونوادم میخواستن در جلسه دیروز شرکت کنند. قطار ساعت 10 رسید به ایستگاه و من متوجه نشدم اونها کی سوار قطار شدن. دیروز کار نکردم اما خونه رو خودم رنگ امیزی کردم.دوستای من متوجه شدن که من برای خودم دیکشنری نخریدم. ........................................................... جملات ذیل را میتواندی بگویید: 1. عادت نداشتم زود بیدار شم 2. اونا معتاد چایی نوشیدن بودن.( بدجور اعتیاد به چایی داشتن ) 3. تو نمیتونی با ما بیایی چونکه تو همیشه دیر میومدی سرکلاس ( در واقع ابراز نارضایتی و ناراحتی در انجام یک کاری را می رساند ) 4.بعداز کار خسته شدم 5. بعداز کار خسته بودم 6. چرا او نیومد اینجا. 7. اونو دیدی؟

۱۲

۱۳

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
اشکان حامدیان
امتیاز من به این دوره


بیشتر