توسعه دهنده اندروید

۲۵۰۰۰ تومـــان
۱۲۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۰ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۱۸۴ دقیقه
حجم ۳۴۸.۵۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش زبان برنامه نویسی کاتلین (Kotlin) برای ساخت اپلیکیشن اندروید" :

این دوره مناسب برای شروع یادگیری زبان برنامه نویسی کاتلین است، با kotlin ساخت اپلیکیشن اندروید سریع تر انجام می شود در ویدیو اول مقایسه جاوا یا کاتلین را ببینید

در دوره آموزش زبان برنامه نویسی کاتلین برای اندروید شما به صورت مقدماتی با زبان برنامه نویسی کاتلین آشنا می شوید و خودتون را برای ورود به سطح متوسط و پیشرفته آماده می کنید تا به این زبان برنامه نویسی به صورت کامل مسلط شوید.

یکی از قابلیت های زبان برنامه نویسی Kotlin که باعث فراگیر شدن این زبان شده، تولید اپ های اندرویدی بوسیله این زبان برنامه نویسی است. در آخرین آپدیت های که شرکت گوگل برای برنامه نویسی اندروید داده است کاتلین را به عنوان یک زبان سطح بالا و قوی برای تولید اپلیکیشن های اندرویدی معرفی کرده که آن را هم سطح زبان جاوا می داند و در واقع علاوه بر جاوا، کاتلین هم استانداردترین روش برای برنامه نویسی اندروید می باشد که این یکی از موارد کاربردهای زبان کاتلین می باشد. با توجه به روندی که این زبان برنامه نویسی در پیش دارد به زودی با استفاده از کاتلین می توانید برای پلتفرم های مختلف کدنویسی کنید و در تمام زمینه ها حرفی برای گفتن داشته باشید.

 در آموزش مقدماتی زبان برنامه نویسی کاتلین برای اندروید شما مبانی کار با کاتلین را یاد می گیرید و به صورت قدم به قدم پیش می روید تا وارد سطح متوسط و پیشرفته شوید.

در تمام مراحل یادگیری در کنار شما هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن مشکلات شما را رفع کنیم و از صفر تا صد برنامه نویس شدن شما، از شما عزیزان پشتیبانی و حمایت می کنیم. اگر نیاز به مشاوره و پشتیبانی در مورد انتخاب راه برای نقطه استارت برنامه نویسی و وارد شدن به عرصه تکنولوژی دارید حتما از طریق پشتیبانی که بعد از شرکت در دوره در اختیارتان قرار داده ایم با ما در ارتباط باشید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۲۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش زبان برنامه نویسی کاتلین (Kotlin) برای ساخت اپلیکیشن اندروید" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ آموزش برنامه نویسی کاتلین

۱

۲

در این جلسه با نحوه ی تعریف انواع متغییرها و مقدار دهی آنها آشنا می شوید

۳

۴

در این آموزش شما میتوانید مقادیری را از کاربر درخواست کنید و کاربر بعد از وارد کردن مقادیر شما عملیاتی را بر روی آن انجام دهید

۵

در این آموزش شما با استفاده از عملگرهای ریاضی مثل ضرب,تقسیم, جمع, تفریق آشنا می شوید.

۶

دیباگ کردن یا اشکال زدایی از مهم ترین کارهایی است که شما باید در زمان برنامه نویسی یاد بگیرید.در این آموزش شما با نحوه دیباگ کردن آشنا میشوید.

۷

در این جلسه با دستورات منطقی در کاتلین آشنا میشوید

۸

در این جلسه با دستور شرطی if برای برقراری یک شرط آشنا می شوید.

۹

بعد یادگیری دستور if در این آموزش یاد میگیرید که چگونه از دستورات if به صورت تو در تو استفاده کنید

۱۰

یکی دیگر از دستورات شرطی دستور when است که در این جلسه با آن آشنا می شوید.

۱۱

در این جلسه به صورت همزمان از دو دستور if و when استفاده می شود

۱۲

در این آموزش یاد میگیرید که چگونه از حلقه for به صورت تو در تو استفاده کنید.

۱۳

۱۴

آرایه ها از مهمترین دستورات در برنامه نویسی هستندکه با استفاده از آنها مقادیر متعددی را در یک متغیر از نوع آرایه ذخیره میکنید. .در این آموزش کار با آرایه ها را یاد میگیرید

۱۵

آرایه ها از مهمترین دستورات در برنامه نویسی هستندکه با استفاده از آنها مقادیر متعددی را در یک متغیر از نوع آرایه ذخیره میکنید. .در این آموزش کار با آرایه ها را یاد میگیرید

۱۶

در این جلسه با لیستی از آرایه ها یا arrayList ها اشنا میشوید.

۱۷

در این جلسه با hashMap ها آشنا می شوید که شما علاوه بر مقادیر ورودی یک کلید هم برای هر کدام از آنها تعریف میکنید.

۱۸

در این جلسه باhashmapOf-mapOf-arrayListOf-listOf آشنا می شوید

۱۹

در این جلسه با function ها و نحوه استفاده از آنها آشنا می شوید

۲۰

در این آموزش با نوع پیشرفته تر function ها آشنا می شوید

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
هادی صدیقی
امتیاز من به این دوره
خیلی ممنون

عالی


پروفایل
پوبا میرزاپور
امتیاز من به این دوره


بیشتر