مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۲۹۰۰۰ تومـــان
۲۶۱۰۰ تومـــان
خریـد با ۱۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۹ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۲۶ دقیقه
حجم ۲۹۵.۴۱ مگابایت

توضیحات "کارگاه تخصصی راه اندازی کسب و کار اینترنتی - فروش کالا در دیجی کالا" :

اگر همیشه در این فکر بودید که کالاهای خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید در این کارگاه به بررسی شرایط فروش کالا در دیجی کالا و بامیلو می پردازیم.

 اگر در حال حاضر شما فروشنده کالایی هستید و احساس می کنید کالای شما در شهرهای دیگر و یا حتی کل کشور عزیزمان ایران خریدار دارد این محصول می تواند مورد استفاده شما باشد چرا که در آن به شما آموزش داده ایم چگونه یک سایت اینترنتی راه اندازی کنید و کالاهای خود را به سراسر کشور عرضه کنید.

  اگر همیشه در این فکر بودید که کالاهای خود را به صورت اینترنتی و در کل کشور به فروش برسانید الآن خیلی خیلی به آرزوی خود نزدیک شده اید.

همانگونه که از عنوان این کارگاه مشخص است به فروشندگان کالا کمک می کند بستری برای خود فراهم آورند تا بتوانند علاوه بر فروش کالای خود به صورت فیزیکی آن را به صورت اینترنتی به علاقه مندان در سایر شهرهای کشور نیز ارائه و از این طریق درآمد بیشتری داشته باشند.

همچنین آموزش کامل طراحی وب سایت و مدیریت آن نیز عرضه شده که با استفاده از آن می توانید وب سایت خود را راه اندازی نموده و آن را مدیریت نمایید.

در بخشی دیگر از این کارگاه آموزشی بیان شده که چگونه می توانید کالاهای خود را از طریق وب سایت های معروفی مثل دیجی کالا و بامیلو نیز به فروش برسانید.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۷ قسمت آموزشی از ۲۹ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "کارگاه تخصصی راه اندازی کسب و کار اینترنتی - فروش کالا در دیجی کالا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری کارگاه تخصصی راه اندازی کسب و کار اینترنتی - فروش کالا در دیجی کالا :

در پایان این دوره آموزشی شما قادر خواهید بود یک فروشگاه اینترنتی برای خود راه اندازی نموده و کالا یا کالاهای خود را به صورت اینترنتی نیز به فروش برسانید.

همچنین می توانید نسبت به فروش کالاهای خود از طریق فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و بامیلونیز اقدام نمایید.


برای چه کسی مفید است ؟

اگر همیشه در این فکر بودید که کالاهای خود را به صورت اینترنتی و در کل کشور به فروش برسانید این دوره آموزشی برای شما مفید می باشد..

فصل ۱ کارگاه تخصصی راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر