مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۱۹۰۰۰ تومـــان
۹۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۹ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۵۵ دقیقه
حجم ۵۹.۳۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "چگونه یک مهارت جدید را سریعتر یاد بگیریم ؟" :

شما در دوره چگونه یک مهارت جدید را سریعتر یاد بگیریم می آموزید که مهارت مورد نظر خود را طبق یک برنامه ی اجرایی دقیق شروع و پس از یک ماه نتیجه آن را خواهد دید.

احتمالا همه ی ما حداقل یک بار تصمیم گرفته ایم مهارتی را بیاموزیم اما هیچ وقت اقدامی عملی برای آن انجام ندادیم چون مرتب شروع آن را به امروز و فردا، به این روز و آن روز، این هفته و آن هفته، این شنبه و آن شنبه، این و ماه و آن ماه و خلاصه اینکه شروع نکردیم. یکی دیگر از دلایلی که هیچوقت شروع نکردیم این است که واقعا نمی دانستیم باید از کجا شروع کنیم و چه زمانی لازم است که یک مهارت را یاد بگیریم یا حتی چه کار کنیم که در طول مسیر انگیزه خود را حفظ کرده و یادگیری مهارت را به پایان برسانیم.

در این دوره آموزشی دقیقا به شما گفته ایم که برای یادگیری یک مهارت چگونه استارت بزنید، لازم است هر روز چه مدت صرف یادگیری مهارت مدنظرتان کنید؟در مورد انظباط کاری و اهمیت آن در یادگیری مهارت نکات بسیار مهم و کاربردی را خدمت تان عرض نموده ایم.در مورد نحوه تمرین درست و اصولی که به یادگیری کامل منجر شود مطالب کاربردی را برای شما قرار داده ایم.در مورد حفظ انگیزه و ده ها نکته فوق العاده کاربردی مطالب بسیار مهم و اثربخشی را برای شما تدارک دیده ایم. 

یقین داشته باشید اگر مدت هاست لازم است مهارتی را بیاموزید یا علاقه به یادگیری مهارتی خاص داشته اید اما با بیان بهانه هایی مثل وقت ندارم،سرم شلوغه و... اقدامی عملی برای آن انجام نداده اید این دوره آموزشی به شما کمک خواهد کرد پس از مشاهده بلند شده و یادگیری مهارت مورد نظر خود را شروع نمایید،به شرطی که تنبلی را کنار گذاشته و موارد ذکرشده در این دوره آموزشی را رعایت نمایید.

اسلایدها و صوت دوره نیز در قسمت فایل های همراه دوره در دسترس شما قرار داده شده است تا در موارد لزوم از آن استفاده نمایید.  

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۹ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "چگونه یک مهارت جدید را سریعتر یاد بگیریم ؟" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری چگونه یک مهارت جدید را سریعتر یاد بگیریم ؟ :

مخاطب پس ازمشاهده این دوره آموزشی تنبلی را کنار گذاشته و یادگیری مهارت مورد نظر خود را طبق یک برنامه ی اجرایی دقیق شروع خواهد کرد و پس از یک ماه نتیجه تلاش خود را مشاهده خواهد کرد.

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره آموزشی برای تمام، کسانی که می خواهند مهارتی را بیاموزند امابرای شروع، مدام امروز و فردا می کنند مناسب و کاربردی می باشد.

فصل ۱ چگونه یک مهارت جدید را سریعتر یاد بگیریم ؟

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر