سمینار افزایش اعتماد به نفس مل رابینز نویسنده کتاب قانون 5 ثانیه

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۱۲۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۲ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۴۰ دقیقه
حجم ۳۹۳.۲۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "سمینار افزایش اعتماد به نفس مل رابینز نویسنده کتاب قانون 5 ثانیه" :

مل رابینز لقب بمب انگیزه را دارد و کتاب او بنام قانون 5 ثانیه یکی از پرفروش ترین کتاب‌های امازون است. در این سمینار به شما افزایش اعتماد به آموزش داده می شود.

مل رابینز یکی از محبوب ترین مفسران تلویزیونی و یکی از مشاوران نویسندگی در CNN می‌باشد. به او لقب بمب انگیزه را داده‌اند و کتاب او بنام "قانون 5 ثانیه" یکی از پرفروش ترین کتاب‌های امازون بوده است.

مهم نیست که زندگی فوق العاده ای دارید یا نه, خرد درونی‌تان همیشه با شماست؛ و کلید به دست آوردن چیزهایی که می‌خواهید داشتن شفافیت, برای هماهنگ شدن با ان خرد می‌باشد و داشتن شهامت برای گوش دادن به خرد درونی و داشتن اعتماد به نفس برای انجام کارها.

زمان هایی در زندگی شما با اعتماد به نفس دارید و در بخش هایی از زندگی پر از شک و تردید هستید. باید توجه داشته باشید که اعتماد به نفس از عمل شروع می‌شود. هرچی بیشتر تلاش کنید, مهارت و صلاحیت بیشتری می سازید و اینجاست که سر و کله ی اعتماد به نفس پیدا می‌شود.

اقدام کردن کلید اعتماد به نفس می‌باشد که خود یک مهارت است. و با مهارت شما به صلاحیت در انجام کارها می‌رسید. صلاحیت یعنی اینکه وقتی چیزی را به صورت مکرر و مکرر انجام می‌دید,کمتر به فکر کردن نیاز پیدا می کنید پس زمانی واسه مضطرب شدن ندارید.

کل زندگی شما تو بازه‌های پنج ثانیه ای اتفاق می افتد. و راز اعتماد به نفس بیشتر, راز شکست دادن تردید به خود, راز مشتاق بودن, در بازههای پنج ثانیه است,یعنی تصمیم های پنج ثانیه ای.

قانون پنج ثانیه ای خیلی سادست. لحظه ای که دو به شک می‌شوید, پنج چهار سه دو یک, بشمارید و بعد اقدام کنید. باید این قانون استفاده کنید تا شهامت این راپیدا کنید تا با مردم حرف بزنید و وارد مذاکره شوید. و تلاش کنید تا بیشتری با مردم ارتباط کنید.

مل رابینز در این سمینار چهار دام را معرفی می کند که باعث ایجاد عدم اعتماد به نفس در ما می شوند و باعث ناکامی ما در مسیر دستیابی به اهدافمان می شوند. همچنین مل رابینز در این سمینار راهکارهای فوق العاده‌ای به منظور افزایش اعتماد به نفس ارائه می دهد. شما را به تماشای این سمینار ارزشمند دعوت می کنیم.

با قانون پنج ثانیه می‌توانید هر چیزی را عوض کنید

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "سمینار افزایش اعتماد به نفس مل رابینز نویسنده کتاب قانون 5 ثانیه" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "سمینار افزایش اعتماد به نفس مل رابینز نویسنده کتاب قانون 5 ثانیه" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ اعتماد به نفس در 5 ثانیه – مل رابینز

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
ارسلان فاتمی
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

خیلی خوب


بیشتر