سمینار آموزش مالی رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی پول

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۱۰۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۳ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۶۰ دقیقه
حجم ۳۲۳.۱۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "سمینار آموزش مالی رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی پول" :

در این سمینار آموزش رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی پول شما را با مدل های کسب درآمد و نحوه درآمد زایی و پرداخت مالیات آشنا می کند.

آموزشهای مالی پدر پولدار - رابرت کیوساکی

آشنایی با مدل های کسب درآمد و نحوه درآمد زایی و پرداخت مالیات

در دنیای کسب و کار ،چهار مدلدرامدی وجود ارد. کارمندان، خوداشتغالان، کارافرینان و سرمایه گذاران. باید همواره ذهنتان را باز نگه دارید و بدانید که چه اتفاقی در حال رخ دادن می باشد و چگونه میتوانید از یک دسته مالی به دسته دیگر بروید به بهترین دسته یعنی دسته سرمایه گذارن برسید ؛منظور از سرمایه گذاری؛سرمایه گذاری فعال می باشد.

شما الان در بهترین فرصتِ زندگیتون قرار گرفتید، شما الان بهترین امکانات و فرصت را دارید تا پیشرفت کنید و به استقلال مالی برسید.بهترین روش برای یادگیری مسائل مالی اشتباه کردت میباشد .شما چگونه میخواهید چیزی یاد بگیرید وقتی قرار نیست اشتباه کنید؟ شما هرچی بیشتر اشتباه کنید باهوش تر می شوید. 

برای کارافرین باید یاد بگیری چطور یه چیزی رو بفروشی.باید توانایی تحملِ رد شدن را داشته باشید.باید یاد بگیری که با ادما کنار بیایید.خیلیها دوست دارند که دولت تغییر کند و قوانین مالیاتی تغییر کند،ولی چیزی که من در زندگی فهمیدم اینه که باید خودم زودتر تغیر کنم.اگه به جای مقصر دونستن دنیا اول از همه روی تغییر کردن خودتان تمرکز کنید،شانس بیشتری برای موفقیت دارین،پس اول از همه خودتون تغییر کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "سمینار آموزش مالی رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی پول" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "سمینار آموزش مالی رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر بی پول" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ سمینار آموزشهای مالی پدر پولدار - رابرت کیوساکی

۱

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
سید محمد علوی
امتیاز من به این دوره
احتمالا عالیه

هنوز این دوره رو مشاهده نکردم ولی مطمئنم که عالیه


بیشتر