جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه تخفیف‌ها
۲۰۰۰۰ تومـــان
۸۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۶۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۳ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۶۰ دقیقه
حجم ۳۲۳.۱۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "سمینار پدر پولدار پدر فقیر توسط رابرت کیوساکی (دوبله فارسی)" :

در این سمینار آموزشی، رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار پدر بی پول شما را با مدل های کسب درآمد و نحوه درآمد زایی و پرداخت مالیات آشنا می کند.

آموزشهای مالی پدر پولدار پدر فقیر - رابرت کیوساکی 

آنچه در این دوره ویدیویی قرار دارد تقریبا همان مطالبی است که در کتاب پدر پولدار پدر فقیر نوشته شده است نقطه برتری این آموزش نسبت به کتاب این است که شما این مطالب را از دهان خود رابرت کیوساکی می شنوید که بسیار جذاب تر است و باعث می شود به خوبی مطالب در ذهن شما بشیند.

توضیحات زیر بخشی از مطالبی است که در پایان این سمینار آموزشی کسب می شود:

آشنایی با مدل های کسب درآمد و نحوه درآمد زایی و پرداخت مالیات

در دنیای کسب و کار ،چهار مدل درآمدی وجود دارد: "کارمند"، "خود اشتغال" "کارافرین" و "سرمایه گذار".

 باید همواره ذهنتان را باز نگه دارید و بدانید که چه اتفاقی در حال رخ دادن می باشد و چگونه میتوانید از یک دسته مالی به دسته دیگر بروید تا به بهترین دسته یعنی دسته سرمایه گذارن برسید ؛منظور از سرمایه گذاری، سرمایه گذاری فعال می باشد و مثلا سرمایه گذاری در طلا نمی باشد.

شما الان در بهترین فرصتِ زندگیتون قرار گرفتید، شما الان بهترین امکانات و فرصت را دارید تا پیشرفت کنید و به استقلال مالی برسید.بهترین روش برای یادگیری مسائل مالی اشتباه کردن می باشد .چگونه میخواهید چیزی یاد بگیرید وقتی قرار نیست اشتباه کنید؟ هرچی بیشتر اشتباه کنید دانا تر می شوید. 

یاد بگیرید چطور یه چیزی رو بفروشید. توانایی تحملِ رد شدن را داشته باشید. با ادم ها کنار بیایید.خیلیها دوست دارند که دولت تغییر کند و قوانین مالیاتی تغییر کند،ولی چیزی که من در زندگی فهمیدم این است که باید خودم زودتر تغیر کنم اگر به جای مقصر دانستن دنیا اول از همه روی تغییر خود تمرکز کنیم، شانس بیشتری برای موفقیت داریم.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "سمینار پدر پولدار پدر فقیر توسط رابرت کیوساکی (دوبله فارسی)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ سمینار آموزشهای مالی پدر پولدار - رابرت کیوساکی

۱

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۴.۸)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۵

پروفایل
سید عطا
امتیاز من به این دوره
خوب یود

خوب یود


پروفایل
زهرا کارگر
امتیاز من به این دوره
خوب بود

توصیه می کنم نگاه کنین.


پروفایل
ارین جعغری
امتیاز من به این دوره
عالی

خیلی خوبه پشیمون نمیشید


پروفایل
محمد عرب
امتیاز من به این دوره


پروفایل
سید محمد علوی
امتیاز من به این دوره
احتمالا عالیه

هنوز این دوره رو مشاهده نکردم ولی مطمئنم که عالیه


بیشتر