جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها
۴۵۰۰۰ تومـــان
۳۱۵۰۰ تومـــان
فروش ویژه با ۳۰% تخفیف

جزئیات آموزش

۷۳ درس در ۸ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۲۵۵ دقیقه
حجم ۵۸۵.۹۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش رویت مپ 2019 برای طراحی تاسیسات ساختمان - Revit MEP" :

دوره آموزش رویت مپ 2019 در 4 ساعت توسط اریک وینگ یکی از برترین اساتید Revit MEP به سادگی هر چه تمام برای طراحی سیستم تاسیسات ساختمان تدریس شده است.

بسیاری از مهندسان MEP از نرم افزار Revit به عنوان ابزار طراحی خود استفاده می کنند. این فیلم آموزشی بر روی ویژگی های MEP نسخه ی 2019 نرم افزار Revit تمرکز می کند و برای افرادی طراحی شده است که می خواهند به طراحی سیستم های تاسیسات ساختمان ها فعالیت کنند. طراحی MEP (مکانیکی، الکتریکی، و لوله کشی) یکی از بزرگترین کامپوننت های زنجیره BIM (مدل‌سازی اطلاعات ساختمان) می باشد، شما می توانید در این دوره، یک مبحث خاص را یاد بگیرید و یا اینکه می توانید کل دوره را برای آشنایی با تمامی جنبه های اکوسیستم Revit MEP تماشا نمائید. شما در طول این دوره یاد می گیرید که چطور نقشه های ساختمانی ساده ایجاد کنید، چگونه سیستم های روشنایی و مدارهای الکتریکی را طراحی نمائید، چطور یک پروژه ی مکانیکی را شروع کنید، به چه صورت نقشه های لوله کشی را ایجاد نمائید، چگونه سیستم آبیاری قطره ای را به وجود آورید، و در نهایت طرح های خود را برای ساخت و ساز مستند نمائید.

تاریخچه کوتاهی از نرم افزار پر کاربرد Autodesk Revit MEP:

نرم افزار Revit MEP از سری نرم افزار های تحت BIM (مدلسازی اطلاعات ساختمان) از کمپانی Autodesk برای متخصصین رشته مکانیک و عمران ایجاد شده است. MEP مخفف Mwchanical (مکانیکی) Electrical (الکتریکی) Plumbing (لوله کشی) که سه شاخه اصلی مهندسی تاسیسات می باشد. برخلاف Autocad شما در نرم افزار Revit MEP قادر به مدیریت اطلاعات پویا در مدل های هوشمند که به سیستم های ساختمانی پیچیده اجازه می دهد تا با دقت طراحی و در کوتاه ترین زمان مستند سازی کنید.

هر مدل هوشمند ایجاد شده توسط نرم افزار Revit MEP نماینده یک پروژه کامل است که در یک دیتابیس واحد ذخیره می شود . مدل تولید شده در این روش قادر است تا تغییرات ایجاد شده در یک بخش از مدل را به صورت خودکار به سایر نقاط مدل ابلاغ کند و نتیجه آن افزایش بهره وری در کاربران نرم افزار Revit MEP می باشد.

ویژگی های اصلی آموزش Revit MEP در یک نگاه : بیش از 250 دقیقه آموزش تصویری به زبان فارسی با بیانی کاملا روان و مفهومی از آشنایی مقدماتی با محیط و ابزار های پر کاربرد. مجموعه ای فوق العاده برای طراحان تاسیسات و برق و الکترونیک و لوله کشی و تمام علاقمندان دوبله شده است. دوبله این دوره توسط مهندسیسن و متخصصین این رشته انجام شده است.

به همراه این دوره آموزشی پروژه ها و سورس های ارزشمند آموزش وجود دارد که می توانید دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۹ قسمت آموزشی از ۷۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش رویت مپ 2019 برای طراحی تاسیسات ساختمان - Revit MEP" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

از سری آموزش های لیندا - Lynda

عنوان اصلی آموزش : Revit 2019: Essential Training for MEP (Imperial)

فصل ۱ معرفی

۱

۲

۳

۴

فصل ۲ شروع یک پروژه رویت

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۳ Revit Electrical

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

فصل ۴ Revit Mechanical

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

فصل ۵ Revit Plumbing

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

فصل ۶ حفاظت در برابر آتش

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

فصل ۷ فرایند گردش کار

فصل ۸ MEP Fabrication Parts

امتیاز کلی دوره

( ۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
Ahmad Yaghoobian
امتیاز من به این دوره
خوب

آموزش خوبیه فقط تلفظ های بعضی اصطلاحات انگلیسی نرم افزار اشتباهه


بیشتر