فیلم آموزش نویس ورک NavisWorks برای مدیریت ساخت و bim (دوبله لیندا)

( ۲ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۳۵۰۰۰ تومـــان
۲۱۰۰۰ تومـــان
۴۰% تخفیف
جزئیات

۵۸ درس در ۱۲ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۲۰۰ دقیقه
حجم ۵۴۵.۴۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش نویس ورک NavisWorks برای مدیریت ساخت و bim (دوبله لیندا)" :

در این دوره آموزش navisworks شما کاملا به امکانات زیاد نویس ورک مسلط می شوید تا مدیریت پروژه و ساخت را با نویس ورک انجام دهید-همراه با دانلود آموزش

نویس ورکز انتخابی مناسب و حرفه ای برای کارخانه داران و مهندسان خط تولید می باشد. به طوری که در آن می توانید روند کار را به صورت کاملا گرافیکی و انیمیشنی تحت کنترل داشته باشید همچنین این نرم افزار دارای کتابخانه ای قدرتمند از مدل های صنعتی برای کاربران داراست . به طور خلاصه بهترین نرم افزار برای مدیریت پروژه و ساخت می باشد.

نرم افزار نویس ورک دنیای طراحی و ساخت را گسترده تر کرده است. این دوره ی آموزش navisworks برای این دسته از افراد طراحی شده است: پرسنل ساخت و ساز، معماران و مهندسانی که به دنبال انجام یک طراحی کامل از ساختمان هستند.

 با استفاده از این دوره ی آموزش ناویس ورک یاد بگیرید که چگونه از نویس ورکز استفاده کنید و با شبیه ساز نویس ورکز پروژه های خود را به خوبی و با یک دید کلی و کامل مدیریت کنید‌. اریک وینگ مدرس اصلی دوره آموزش نویس وکز به شما نشان می دهد که مدل هایتان را مدیریت کنید، آنها را باهم ترکیب کنید و با استفاده از یک سلسه مراحل ترتیبی یک ساختمان واقعی بسازید. و نیز به شما نشان می دهد که چگونه به طور زنده اجزای ساختمان مورد نظر خود را تغییر دهید، در ساختمان‌ راه بروید و آن را به مشتری نشان دهید. در نگاه اول، ممکن است نویس ورکز نرم افزاری به نظر برسد که فقط فایل را نمایش میدهد، اما در این دوره ی آموزش ویدیویی شما می توانید به سادگی یاد بگیرید که چگونه از ابزار های تحلیل و شبیه سازی استفاده کنید. کاری که به غیر از استفاده از این دوره ی آموزش navisworks  به روش های دیگر‌ غیر ممکن‌و یا بسیار هزینه‌بر است.

در این دوره آموزش navisworks  با چگونگی تبادل اطلاعات بین نرم افزارهای طراحی و مدیریتی آشنا می شوید و همچنین آموزش جامعی از روش های تولید از فرایند انیمیشن ساخت مدل بر اساس جدول زمان بندی پروژه ارائه می کند در ضمن می تواند تمامی تناقض ها و اختلاف های موجود بین نقشه های تهیه شده توسط شاخه های مختلف مهندسی را شناسایی کرده تا قبل از اجرای پروژه بررسی و رفع گردند.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱۰ قسمت آموزشی از ۵۸ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش نویس ورک NavisWorks برای مدیریت ساخت و bim (دوبله لیندا)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش نویس ورک NavisWorks برای مدیریت ساخت و bim (دوبله لیندا)" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ معرفی

۱

فایل های تمرین دوره آموزشی در ضمیمه این قسمت برای دانلود وجود دارد.

۲

فایل های تمرین دوره آموزشی در ضمیمه این قسمت برای دانلود وجود دارد.

فصل ۲ The Navisworks File System

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۳ Navigation in a Model

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۴ Working with Viewpoints

فصل ۵ The Review Tab

فصل ۶ Dealing with Objects

فصل ۷ Sorting & Grouping

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۸ Clash Detection

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

فصل ۹ The TimeLiner

فصل ۱۰ Quantification

۱

۲

۳

۴

فصل ۱۱ Presenting, Animating, and Exporting

۱

۲

۳

فصل ۱۲ Rendering

۱

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
Roozvelt M-Hosseini
امتیاز من به این دوره


پروفایل
حسن حسن
امتیاز من به این دوره


بیشتر