جزئیات آموزش

۱۶ درس در ۲ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۴۱ دقیقه
حجم ۵۳۸.۲۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش قالب صحیفه برای ساخت فروشگاه اینترنتی" :

در این دوره آموزشی رایگان آموزش کار با قالب صحیفه وردپرس ،همراه با طراحی فروشگاه اینترنتی ( فیزیکی و مجازی) را به طور کامل آموزش داده می شود.

قالب صحیفه به عنوان يکي از پر طرفدارترين و محبوب‌ترين قالب‌هاي تجاري وردپرس است که مطمئنا همه شما هم با آن آشنايي داريد و سايت‌هاي مختلفي را ديده‌ايد که با قالب صحیفه راه‌اندازي شده‌اند. قالب صحیفه به گونه‌اي طراحي شده است که مناسب سايت‌هاي خبري و مجله‌اي مي‌باشد که در چنين وبسايت‌هايي بتوان با طراحي مناسب بيشترين نمايش و کليک روي مطالب را از آن دريافت کرد. اين قالب تا به امروز که اين مقاله منتشر شده است موفق شده تا بيش از ۲۵٫۳۳۸ فروش را که از ۱۶ آگوست ۲۰۱۲ در تم فارست منتشر شده ازآن خود نمايد. جدايي از اينکه اين قالب در بين کاربران ايراني هم از محبوبيت بسيار بالايي برخوردار بوده و مارکت‌ها و فروشگاه‌هاي وردپرس به تعداد بالا نيز آن را به فروش رسانده‌اند.

پکيج آموزش کار با قالب صحیفه فارسي يک مجموعه فيلم آموزشي فارسي هست که به شما نحوه طراحي و راه اندازي يک وبسايت خبري فارسي همراه با طراحی فروشگاه اینترنتی را بدون نياز به يک خط کد نويسي آموزش خواهد داد. قالب صحيفه برترين قالب خبري وردپرس هست که رتبه ۱ را در بين قالب هاي خبري مجله اي وردپرس از آن خود کرده است.

در حال حاضر سايت هاي خبري از بازديد و رتبه بالايي برخوردارند. در بين ۱۰۰ سايت برتر ايران از نظر alexa.com بيش از ۲۰ وبسايت خبري و مجله اي هستند و اين موضوع نمايانگر محبوبيت وبسايت هاي خبري تفريحي در بين ايرانيان هست. در صورتي که قصد راه اندازي يک وبسايت مجله خبري را داريد و طراحان سايت به شما قيمت هاي نجومي را پيشنهاد مي کنند ، ما به شما پيشنهاد مي کنيم پکيج آموزش طراحي سايت خبري بدون نياز به کد نويسي را تهيه کرده و در عرض کمتر از ۲ ساعت سايت خبري خود را با کمترين هزينه ممکن خودتان راه اندازي کنيد.

برخی از سرفصل هاي دوره آموزش قالب صحیفه : 

در اين دوره وب‌سايت خبري را بصورت عملي راه اندازي خواهيم کرد.

قالب صحيفه چطور قالبي هست؟ مناسب چه سايت هايي هست؟

چرا از صحيفه استفاده مي کنيم؟

نصب قالب صحيفه روي هاست

راه اندازي کامل قالب صحيفه روي وب سايت

آموزش کامل کار با پنل مديريت وردپرس

تنظيم چيدمان صفحه اصلي پنل مديريت سايت خبري

و ...

برخی از سرفصل هاي دوره آموزش ایجاد فروشگاه اینترنتی (فیزیکی و دانلودی) :

راه اندازی فروشگاه و ...

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۱۶ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "آموزش قالب صحیفه برای ساخت فروشگاه اینترنتی" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

پیش نیازهای آموزش قالب صحیفه برای ساخت فروشگاه اینترنتی :

آشنایی مقدماتی با وردپرس

هدف گذاری دوره آموزشی :

پس از این دوره به راحتی میتونید سایت خبری یا فروشگاه اینترنتی(فیزیکی-دانلودی) برای عرضه محصولات دانلودی پیاده کنید.

فصل ۱ آموزش قالب صحیفه

۱

۲

۳

۴

۵

اتصال شبکه اجتماعی اینستاگرام به سایت

۶

۷

فصل ۲ نصب فروشگاه

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
Zeus بی نام
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

مختصر و مفید


بیشتر