آموزش ساخت رایگان اکانت ماز پرو - Moz Pro

۳۹۰۰۰ تومـــان
۲۷۳۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟

ضمــانــت بـازگــشــت وجــه

دسترسی دائمی به آموزش

پشتیبانی و ارتباط با مدرس

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۲ درس در ۰ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۲۰ دقیقه
حجم ۳۰.۹۴ مگابایت

فصل ۱ آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو Moz Pro

۱

ساخت اکانت ماز پرو

مشاهده رایگان
۲

ساخت اولین کمپین در Moz Pro

۳

نکات پایانی

توضیحات "آموزش ساخت رایگان اکانت ماز پرو - Moz Pro" :

در دوره آموزش ساخت اکانت رایگان ماز پرو Moz Pro قصد داریم به آموزش ساخت اکانت رایگان در سایت Moz Pro برای تحلیل و بررسی سئو سایت بپردازیم.

همانطور که می دانيد Moz Pro يکی از بهترين و حرفه ای ترين ابزار ها برای بررسی سئو سايت است. ابزار Moz Pro اين امکان را به شما ميدهد که سئو سايت خودتان و رقيبانتان را به صورت کامل برسی کنيد. هر روز 5 ميليارد جستجو در وب انجام می شود. اکانت MOZ کمک می کند که پيدا شويد و با کمک اکانت MOZ PRO صفحات سايت خود را بهينه سازی کنيد.

با استفاده از اکانت Moz Pro می توانيد بی نهايت یک لينک با کيفيت برای سايتتان پيدا کنيد و در نتايج اول گوگل ديده شويد. علاوه بر اين سايت Moz اين امکان را به شما ميدهد تا به وسيله کمپين هايی که طراحی می کنيد سئو سايتتان را به صورت حرفه ای بررسی و تحليل کنيد. حتما می دانيد که برای استفاده از اکانت Moa Pro بايد اشتراک ماهانه آن را که 30 روزه است تهيه کنيد که برای اين کار نياز به کارت های اعتباری مثل مستر کارت نياز است. البته وبسايت های زيادی هستند که اکانت 30 روزه Moz Pro را با قيمت های مختلفی می فروشند. اما مشکل اينجاست که بايد هر ماه بابت خريد اکانت Moz هزينه کنيد. قيمت اکانت Moz Pro يک ماه بين 20 تا 100 هزار تومان است که بسياری از افراد و سايت ها می فروشند. شما با استفاده از آموزش ساخت اکانت Moz Pro رايگان می توانيد بی نهايت اکانت ماز پرو 30 روزه بسازيد.

بسياری از افراد با فروش اکانت های Moz Pro توانسته اند به درآمدهای عالی برسند. شما هم اگر اين آموزش را ياد بگيريد می توانيد با فروش اکانت موز پرو داخل سايتتان يا فعاليت در گروه های تلگرامی سئو به افرادی که به اکانت موز پرو نياز دارند کسب درآمد کنيد.

در اين آموزش به صورت کاملا عملی و پروژه محور ياد می دهیم که چطور بدون نياز به هيچ هزينه اضافی و بدون هيچ محدوديتی اکانت 30 روزه Moz Pro بسازيد و اولین کمپین در Moz Pro را ایجاد کنید.

اهداف آموزش ساخت رایگان اکانت ماز پرو - Moz Pro چیست؟

در این دوره با نحوه ساخت اکانت رایگان Moz Pro آشنا می شوید.

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

- سئو کاران 
- ادمین سایت
- پشتیبان سایت

چگونه کیفیت آموزش تضمین می شود؟

قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ساخت رایگان اکانت ماز پرو - Moz Pro" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه به طور انجام می شود.

امکان سوال از مدرس وجود دارد؟

امکان سوال از مدرس در بخش گفتگو ها مهیا است همچنین در صفحه پروفایل مدرسین شبکه های اجتماعی آنها جهت تعامل قرار دارد.

نحوه دسترسی به آموزش چگونه است؟

امکان دانلود و پخش آنلاین دوره وجود دارد و شما به طور دائم به آن دسترسی دارید.

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر