۴۵۰۰۰ تومـــان
۳۹۶۰۰ تومـــان
خریـد با ۱۲% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۳۶ درس در ۶ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۸۴ دقیقه
حجم ۴۷۶.۵۹ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش رویت مکانیکال و لوله کشی ( آمادگی برای گواهی CAD)" :

آموزش رویت مپ مکانیکال و لوله کشی، دوبله فارسی از لیندا می باشد. مدرس اریک وینگ شما را برای دریافت گواهی‌نامه CAD آماده می کند.

معرفی رویت مپ Autodesk Revit MEP

رویت مِپ از سری نرم افزار های تحت BIM (مدلسازی اطلاعات ساختمان) از کمپانی Autodesk برای متخصصین رشته مکانیک و عمران ایجاد شده است. MEP مخفف Mechanical(مکانیکی) Electrical(الکتریکی) Plumbing(لوله کشی)که سه شاخه اصلی مهندسی تاسیسات می باشد . 

برخلاف نرم افزار Autocad شما در Revit MEP قادر به مدیریت اطلاعات پویا در مدل های هوشمند که به سیستم های ساختمانی پیچیده اجازه می دهد . تا با دقت طراحی و در کوتاه ترین زمان مستند سازی کنید. هر مدل هوشمند ایجاد شده توسط رویت مِپ نماینده یک پروژه کامل است. که در یک دیتابیس واحد ذخیره می شود.

برای تبدیل شدن به یک متخصص حرفه‌ای رویت مپ که توسط مربی مورد تایید AUTODESK، اریک وینگ - Eric Wing تهیه شده است همراه باشید. او مهارت‌های ویژه‌ای که مورد نیاز برای دریافت گواهینامه است را بررسی می‌کند ، از جمله چهار حوزه کلیدی که در اهداف گواهی قرار دارند : هم‌کاری ، مدل‌سازی ، مستندسازی و views.

با توجه به موضوعاتی مانند import و ارتباط فایلهای مدل‌های موجود و ایجاد نقشه طبق هم کف ؛ ایجاد عناصر ؛ ایجاد شیت‌ها ؛ ایجاد خانواده‌های جدید و انواع خانواده ؛ مدل سازی تجهیزات مکانیکی مانند پایانه های هوا و کانال ها، وسایل، لوله کشی و لوله کشی؛ کار با مناطق گرم و سرد؛ و تهیه طرح های لوله کشی و تهویه مطبوع.

گواهی‌نامه CAD برای مهندسان به ویژه آن‌هایی که قصد دارند در زمینه طراحی لوله‌کشی و سیستم‌های HVAC فعالیت کنند مهم است.

گواهی Revit MEP ثابت می‌کند که شما زیر و بم برنامه را می‌دانید و این یک سیگنال برای کارفرماها و مشتریانی است که شما یک حرفه‌ای قابل‌ اعتماد هستید.

عناوین دوره آموزش رویت مپ مکانیک و لوله کشی برای کسب گواهی - دوبله فارسی لیندا

فصل اول – COLLABORATION : 

وارد کردن فایل های اتوکد به رویت - لینک کردن مدل های رویت Link models - کپی کردن سطوح و تنظیم مانیتورینگ - ایجاد floor plans - رفع خطاها و بازبینی.

فصل دوم – DOCUMENTATION :

نکات حرفه ای برچسب گذاری Tag ducts and piping - برچسب گذاری تاسیسات Plumbing Tag - نکات حرف ...

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۳۶ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش رویت مکانیکال و لوله کشی ( آمادگی برای گواهی CAD)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ مقدمه

۱

فصل ۲ COLLABORATION

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۳ DOCUMENTATION

فصل ۴ ELEMENTS

۱

۲

۳

فصل ۵ MODELING

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

فصل ۶ VIEWS

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر