موشن گرافیست

۲۷۸۶۰۰ تومـــان
۸۳۵۸۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۱ نفر
کد تخفیف دارید؟

ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضاینی

دسترسی دائمی به آموزش

پشتیبانی و ارتباط با مدرس

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۱۴ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۳۳۷ دقیقه
حجم ۸۴۴.۴۰ مگابایت

توضیحات "آموزش برنامه نویسی در افتر افکت - دوره Expressions Trip دوبله فارسی" :

در دوره آموزش Expressions در افتر افکت شما به صورت اصولی و پیشرفته، کد نویسی و اسکریپت نویسی در افتر افکت را می آموزید. (دوبله فارسی از یک course عالی)

این دوره بهترین دوره موجود در دنیا برای آموزش اکسپرشن به صورت پروژه ای و در قالب پروژه های زیبای موشن گرافیکی است که به فارسی دوبله شده است همچنین کار تیم ما در این زمینه است و در لیموناد آموزش های دیگری در زمینه موشن گرافیک ارائه کرده ایم، پس یک دوبله تخصصی از یک آموزش عالی پیش روی شما است.

اکسپرشن افتر افکت چیست؟

Expression ها نرم افزار های کوچکی هستند که یک مقدار از یک ویژگی مختص به یک لایه را در زمان مشخصی محاسبه می کند؛ این محاسبه می تواند با توجه به مقادیر سایر ویژگی ها باشد. از تعریف اکسپرشن ها نترسید!! اکسپرشن افتر افکت ممکن است حتی یک خط کد با حداکثر پنج کاراکتر باشد و یا شاید هم بیش از ده ها خط کد باشد. تمام این ها وابسته به هدفی است که شما از برنامه خود می خواهید.

اکسپرشن افتر افکت به زبان جاوا اسکریپت نوشته می شود. این زبان قابلیت کد شدن و غیر قابل خواندن شدن دارد یعنی اگر یک برنامه نویس افتر افکت اکسپرشنی برای اعمال یک ویژگی نوشته باشد و بخواهد آن را در اختیار سایر کاربران قرار دهد در حالی که نمی خواهد کسی از ماهیت اکسپرشن او سر در بیاورد می تواند با استفاده از نرم افزار Adobe ExtendScript برنامه خود را به صورت کد شده خروجی بگیرد تا دیگران در نرم افزار افتر افکت از آن استفاده کنند.

فایل های ضمیمه درون دوره، به شرح زیر قرار گرفت:

درس 1، فایل های درس 1

درس 2 تا درس 7، فایل مروبط به پلاگین ها

درس 8، فایل های مربوط به درس 2

درس 9، فایل مربوط به درس 3 تا 8

درس 10، فایل های مربوط  به درس 9 تا 13

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۱۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش برنامه نویسی در افتر افکت - دوره Expressions Trip دوبله فارسی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش برنامه نویسی در افتر افکت - دوره Expressions Trip دوبله فارسی :

آشنایی مقدماتی با افتر افکت

هدف گذاری دوره آموزشی :

بعد از اتمام این دوره شما به مهارت بالایی در زمینه برنامه نویسی اکسپرشن و کاربرد این کد ها در پروژه های موشن گرافیک دست پیدا می کنید

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره برای موشن دیزاینرهایی در نظر گرفته شده است که می خواهند جریان کاری خود را ساده تر کنند و میتوان محتوای این مجموعه آموزشی ارزشمند را مورد نیاز سه دسته کاربر یعنی انیماتور ، برنامه نویس و موشن دیزاینر دانست.

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار افتر افکت و اسکریپت های موجود در دوره آموزشی

فصل ۱ دوره آموزش اکسپرشن در افتر افکت

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

امتیاز کلی دوره

( ۴.۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
قربان فریاد
امتیاز من به این دوره
امتیاز من به اموزش

عالی


پروفایل
نسرین مختاری
امتیاز من به این دوره
Expression trip

دوره بسیار مفیدی بود سپاس


بیشتر