آموزش برنامه نویسی در افتر افکت - دوره Expressions Trip دوبله فارسی

موشن گرافیست

۲۷۸۶۰۰ تومـــان
۱۹۵۰۲۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۱ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۱۴ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۳۳۷ دقیقه
حجم ۸۴۴.۴۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش برنامه نویسی در افتر افکت - دوره Expressions Trip دوبله فارسی" :

در دوره آموزش Expressions در افتر افکت شما به صورت اصولی و پیشرفته، کد نویسی و اسکریپت نویسی در افتر افکت را می آموزید. (دوبله فارسی از یک course عالی)

این دوره بهترین دوره موجود در دنیا برای آموزش اکسپرشن به صورت پروژه ای و در قالب پروژه های زیبای موشن گرافیکی است که به فارسی دوبله شده است همچنین کار تیم ما در این زمینه است و در لیموناد آموزش های دیگری در زمینه موشن گرافیک ارائه کرده ایم، پس یک دوبله تخصصی از یک آموزش عالی پیش روی شما است.

اکسپرشن افتر افکت چیست؟

Expression ها نرم افزار های کوچکی هستند که یک مقدار از یک ویژگی مختص به یک لایه را در زمان مشخصی محاسبه می کند؛ این محاسبه می تواند با توجه به مقادیر سایر ویژگی ها باشد. از تعریف اکسپرشن ها نترسید!! اکسپرشن افتر افکت ممکن است حتی یک خط کد با حداکثر پنج کاراکتر باشد و یا شاید هم بیش از ده ها خط کد باشد. تمام این ها وابسته به هدفی است که شما از برنامه خود می خواهید.

اکسپرشن افتر افکت به زبان جاوا اسکریپت نوشته می شود. این زبان قابلیت کد شدن و غیر قابل خواندن شدن دارد یعنی اگر یک برنامه نویس افتر افکت اکسپرشنی برای اعمال یک ویژگی نوشته باشد و بخواهد آن را در اختیار سایر کاربران قرار دهد در حالی که نمی خواهد کسی از ماهیت اکسپرشن او سر در بیاورد می تواند با استفاده از نرم افزار Adobe ExtendScript برنامه خود را به صورت کد شده خروجی بگیرد تا دیگران در نرم افزار افتر افکت از آن استفاده کنند.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۱۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش برنامه نویسی در افتر افکت - دوره Expressions Trip دوبله فارسی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش برنامه نویسی در افتر افکت - دوره Expressions Trip دوبله فارسی :

آشنایی مقدماتی با افتر افکت

هدف گذاری دوره آموزشی :

بعد از اتمام این دوره شما به مهارت بالایی در زمینه برنامه نویسی اکسپرشن و کاربرد این کد ها در پروژه های موشن گرافیک دست پیدا می کنید

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره برای موشن دیزاینرهایی در نظر گرفته شده است که می خواهند جریان کاری خود را ساده تر کنند و میتوان محتوای این مجموعه آموزشی ارزشمند را مورد نیاز سه دسته کاربر یعنی انیماتور ، برنامه نویس و موشن دیزاینر دانست.

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار افتر افکت و اسکریپت های موجود در دوره آموزشی

فصل ۱ دوره آموزش اکسپرشن در افتر افکت

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر