متخصص فتوگرامتری

رایگـــان
جزئیات آموزش

۶ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۲۰ دقیقه
حجم ۷۸۲.۹۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش نقشه برداری با پهپاد" :

در این دوره رایگان اجزاء سیستم نقشه برداری با پهپاد، انواع و قیمت پهپاد نقشه برداری، خطای دوربین تصویربرداری، روش طراحی خطوط پرواز اتوماتیک را بررسی می کنیم.

همانطور که می دانید امروزه استفاده از پهپاد در نقشه برداری بسیار رایج شده است. به همین دلیل اگر یک دانشجو، کارمند، مدیر شرکت و یا کارفرما در حوزه نقشه برداری هستید، می بایست با تکنولوژی پهپاد فتوگرامتری به خوبی آشنا شوید.

دوره پایه نقشه برداری با پهپاد به شما دید وسیعی نسبت به سامانه پهپاد فتوگرامتری می دهد. در این دوره با اجزاء این سیستم، انواع پهپاد های نقشه برداری، قیمت پهپادهای نقشه برداری، خطای دوربین های تصویربرداری، روش های طراحی خطوط پرواز اتوماتیک و همچنین کاربردهای فتوگرامتری آشنا می شوید. علاوه بر این با محصولاتی نظیر ارتوفتو، ابرنقاط و DEM نیز آشنا خواهید شد.

توصیه می کنم اگر قصد ورود به این حوزه را دارید جهت جلوگیری از ضرر و زیان های مالی در موقع خرید پرنده، حتما این دوره را مشاهده نمایید.

با مشاهده این دوره یک دید کامل نسبت به سیستم پهپاد فتوگرامتری پیدا خواهید کرد. متوجه خواهید شد که چه پهپادی مناسب کار شماست، راه های کسب درآمد

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۶ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "دوره آموزش نقشه برداری با پهپاد" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

پیش نیازهای دوره آموزش نقشه برداری با پهپاد :

کاربر می بایست با مقدمات نقشه برداری آشنا باشد.


هدف گذاری دوره آموزشی :

با مشاهده این دوره یک دید کامل نسبت به سیستم پهپاد فتوگرامتری پیدا خواهید کرد. متوجه خواهید شد که چه پهپادی مناسب کار شماست، راه های کسب درآمد از این سیستم را خواهید آموخت و همچنین با محصولاتی نظیر ابرنقطه، ارتوفتو، مدل های رقومی ارتفاعی آشنا خواهید شد.


فصل ۱ نقشه برداری با پهپاد

۱

۲

۳

۴

۵

۶

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
امین ملکی
امتیاز من به این دوره


بیشتر