فیلمساز

۸۰۰۰۰ تومـــان
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۳۰ درس در ۶ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۲۶ دقیقه
حجم ۱۰۵۴.۴۰ مگابایت

توضیحات "دوره آموزش فیلم سازی برای ساخت اولین فیلم" :

اولین قدم برای فیلم سازی معمولا با فیلم کوتاه و بدون تهیه کننده شروع می شود و فیلم ساز نیاز دارد در تمامی ابعاد فیلم سازی اطلاعات کاربردی داشته باشد.

معمولا فیلم های کوتاه، فیلم های تبلیغاتی یا فیلم های مستند با تعداد کمی نیرو ساخته می شوند  و یک نفر شخص اصلی و سازنده فیلم است. در این شرایط آن شخص فیلم ساز بهتر است در تمامی ابعاد اطلاعات لازم را داشته باشد و در بخش هایی خود قوی باشد.

برای ساخت فیلم های در اصطلاح تک نفره، فیلم ساز لازم دارد که در مورد روند ساخت فیلم، فیلم برداری، صدا برداری، فیلم نامه نوسی، تدوین و تجهیزات مورد نیاز اطلاعات کافی داشته باشد.

در این دوره می‌خواهیم در مورد خیلی از این مسائل حرف بزنیم روند آموزش به شرح زیر است:

1.در مورد ابزار و تکنیک‌های نورپردازی حرف می‌زنیم و یاد می گیریم که چطور می‌توان به ساده‌ترین شکل بهترین نورها را توی صحنه‌‌ داشته باشیم.

2. در مورد دوربین‌ها حرف می‌زنیم و بررسی می کنیم که کدام به درد چه کاری می‌خورد و چطور می‌توان با آن بهترین تصویر ممکن را ضبط کرد.

3. در مورد حرکت‌های مختلف دوربین، لنز، افراد و اشیاء حرف می‌زنیم، می‌ آموزیم که چطور می‌توان با حرکت‌های ساده، داستان را طوری که می‌خواهیم روایت کنیم.

 4. در مورد صدا و تجهیزات مربوط بهش حرف بزنیم که مبحث مهمی است.

5. در نهایت  از تدوین صحبت می کنیم اما آموزشی از آن ارائه نمی شود زیرا در دوره های آموزشی دیگری مفصل به آنها پرداخته شده است. 

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۳۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش فیلم سازی برای ساخت اولین فیلم" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری دوره آموزش فیلم سازی برای ساخت اولین فیلم :

هدف ما این است که در این دوره خیلی سریع شما را آماده کنیم که اولین فیلم خود را بسازید، این فیلم می تواند مستند، داستانی یا تبلیغاتی باشد.


برای چه کسی مفید است ؟

کسانی که می خواهند اولین فیلم خود را بسازند.

دانشجویان فیلم سازی

علاقمندان فیلم کوتاه

کسانی که به ساخت فیلم تبلیغاتی علاقمند اند

علاقمندان به فیلمسازی و تصویر برداری

فصل ۱ کسب آمادگی برای فیلمسازی

۱

۲

۳

فصل ۲ کار با دوربین

فصل ۳ حرکت دوربین

۱

۲

۳

فصل ۴ صدابرداری

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۵ نورپردازی

۱

۲

۳

۴

فصل ۶ تکمیل پروژه و جمع‌بندی

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
فرشاد حضرتی
امتیاز من به این دوره
عالی

عالی


پروفایل
قربان فریاد
امتیاز من به این دوره
عالی

بدون متن


پروفایل
سید مصطفی موسوی
امتیاز من به این دوره
عالی

عالیه


بیشتر