تا 60% تخفیف در جشنواره پاییز هزار رنگ لیموناد ... تنها 3 روز تا پایان
( ۱۴ بررسی با میانگین ۴.۷۹ امتیاز)

طراح گرافیک

جزئیات

۵ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۶۶ دقیقه
حجم ۴۲۳.۶۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش کار با پرده سبز - Green Screen" :

در این آموزش به نحوه تنظیم دوربین برای فیلم برداری از پرده سبز و آموزش نرم افزار های موجود برای ویرایش فیلم ضبط شده می پردازیم.-با دانلود رایگان

تو شهر با کلاه سر آدم کلاه میزارند تو سینما تو کامپیوتر با پرده سبز

در گذشته اسمش پرده آبی بود، حالا شده پرده سبز یا اصطلاحا Green Screen، به این کار که قرار تو این دوره آموزشی یاد بگیرید کروماکی می گویند، داستان اینه که ما پس زمینه سبز یا همان پرده سبز را حذف می کنیم و دیگه بعدش هر چی بخواهیم می تونیم پشتمون قرار بدیم از استدیو گرفته یا هر جای دیگه که بخواهیم. این داستان سریال آموزشی ماست با ما همراه باشید.

در ابتدا این فیلم آموزشی تنظیمات دوربین را بررسی می کنیم در تنظیمات دوربین ابتدا به بررسی white balance که تعیین می کنه سفید ترین قسمت تصویر با تیره ترین قسمت تصویر چقدر باید روشن باشه می پردازیم سپس به موضوع تنظیم غلظت می پردازیم.

سپس با اصول تصویر برداری و تکنیک های اون آشنا می شوید، و در نهایت با نحوه برش زدن تصویر و ماسک کردن تصویر در نرم افزار پریمیر (premier) آشنا خواهید شد.

سپس با نحوه حذف لبه ها و تصحیح لبه ها آشنا می شویم و در نهایت هم درمورد نرم افزارهای موجود و نحوه انتخاب اون ها برای ویرایش فیلم های گرفته شده از پرده سبز به شما مسائلی را خواهم گفت.

پس با ما همراه باشید...


توجه: پس از ورود به "فیلم آموزش کار با پرده سبز - Green Screen" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

فصل ۱ آموزش کار با پرده سبز

۱

۲

۳

۴

۵

امتیاز کلی دوره

( ۴.۷۹)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱۴

پروفایل
Ehsan Mohamadi
امتیاز من به این دوره


پروفایل
امید ایزدی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
حامد چراغی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
حسن آرزه
امتیاز من به این دوره


پروفایل
علی فرقانی
امتیاز من به این دوره


بیشتر