یاد دادن زبان انگلیسی بطور کامل در 4 ماه

۵۸۰۰۰ تومـــان
۴۰۶۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۱۳ درس در ۷ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۸۴ دقیقه
حجم ۵۲۷.۳۵ مگابایت

توضیحات "آموزش زمان ها در انگلیسی (ویژه مکالمه و آیلتس)" :

در این دوره 8 زمان اصلی در انگلیسی به بهترین شکل آموزش داده شده است. زمان ها پایه و اصول هر زبان خارجی در مکالمات است.بدون زمان ها مکالمات انگلیسی غیرممکن است.

آموزش زمان ها در انگلیسی بخش مهمی از مکالمه و گرامر است در این دوره 8 زمان اصلی در مکالمات را به شما  با روشی متفاوت و مفهومی توسط ساختارهای گرامری به همراه آزمون های متنوع آموزش می دهم که این زمان ها عبارتند از :

زمان حال ساده: یک بخش از 5 بخش حال ساده

زمان گذشته ساده: مهمترین مفهوم گذشته ساده را به شما آموزش خواهم داد.

حال استمراری: زمان حال استمراری 5 مفهوم دارد که دو مفهوم آن را کامل آموزش خواهید دید..

گذشته استمراری: یک نگاه کلی و دقیق به زمان گذشته استمراری در این ویدیو خواهیم داشت

آینده ساده: آینده ساده که نشانگر آن will می باشد 5 مفهوم کاربردی در حالت مثبت و دو لحن مهم در حالت منفی دارد که شما یک بخش از این 5 بخش را آموزش میبینید

حال کامل: همواره گفته ام ساختار have / has + p.p در صدر جدول زمان ها است که یک ساعت آموزش این ساختار است چرا که بیش از 7 مفهوم متفاوت دارد.در اینجا به شما لحن کلی و منفی حال کامل را آموزش داده ام.

آینده استمراری: به طور کامل این بخش به شما عزیزانم آموزش داده شده است.آینده استمراری به کارهای موازی در آینده اشاره دارد که در این بخش با چند مثال به طور کامل متوجه خواهید شد.

آینده نزدیک: 7 زمان هستند که در آینده کاربرد دارند اما آینده نزدیک یکی از مهمترین ها و تاکیدی ترین ها برای اشاره به آینده است.

توجه: زبان آموز مبحث زمان ها و در کل مباحث گرامری بسیار مفصل هستند و در این دوره من سعی کرده ام که نیاز های اولیه شما در بخش زمان ها که مشکلات تمام زبان آموزان است را برطرف کنم.بناربراین این دوره جامع و کامل نیست چرا که دوره جامع در 4 مرحله 8 ساعته است که در پکیج های خاص انگلیش می توانید آموزش های کامل را دریافت کنید.

امیدوارم از دانلود این دوره و آموزش ها لذت ببرید و ما را به دوستان خود معرفی کنید. حمایت شما همواره دلگرمی ما می باشد.

دوست دار شما اشکان حامدیان

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش زمان ها در انگلیسی (ویژه مکالمه و آیلتس)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش زمان ها در انگلیسی (ویژه مکالمه و آیلتس) :

پیش نیاز خاصی نیازی نیست اما اگر آشنایی اندکی با زبان داشته باشید بهتر میتوانید این دوره را درک کنید.

هدف گذاری دوره آموزشی :

آموزش اصولی گرامر و مکالمه زمان ها در 8 حالت اصلی و جمله سازی به بیش از 100 حالت با زمان های مختلف.

حالت های خبری - پرسشی - مثبت و منفی.

برای چه کسی مفید است ؟

برای افرادی که میخواهند در نوشتار آیلتس موفق شوند- برای افرادی که میخواهند در مکالمات آِلتس و جمله سازی ها موفق شوند-برای افرادی که میخواهند مکالمه و گرامر جامع زبان انگلیسی را بیاموزند چرا که این 8 زمان طلایی از مهمترین بخش های اصلی آموزش زبان انگلیسی است.

ابزارهای مورد نیاز :

دقت-تلاش-پشتکار-اولویت آموزشی.هدفمندی : این ها ابزارهای مورد نیاز شما برای درک یک آموزش است.

توجه : اگر حالت های پرسشی ویتامین دی را آموزش دیده باشید بسیاااار بسیااار کمک کننده تر خواهد بود این دوره آموزشی. دوره ویتامین دی ها وب خش های دیگری از سطح پیشرفته گرامر را در دورهایی دیگر برای شما عزیزان منتشر کرده بودم قبلا که درهمین لیموناد میتوانید ان ها را به رایگان دانلود کنید.

فصل ۱ کاربردهای زمان حال ساده در مکالمات انگلیسی

۱

زمان حال ساده پایه تمام زمان ها می باشد و برخلاف آنچه خیلی ها فکر میکنن حال ساده یعنی کارهای روتین و روزمره باید بگویم این چنین نیست چرا که هر ساختار و زمانی مفهومی دارد و حال ساده 5 کاربرد متفاوت دارد که در اینجا ابتدا لحن و نکات کلی آن را آموزش میبینیم. توجه: دوستان عزیزم این ویدیو هایی که برای شما در اینجا قرار داده ام فقط جهت آشنایی شما با این ساختارها می باشد و برای این است که مشکل اولیه شما در زمان ها و ساختارهای گرامری رفع شود وگرنه مباحث این زمان ها به خصوص حال ساده که 5 لحن و کاربرد مختلف دارد, مفصل تر از انچه در اینجا میبینید است که در پکیج های خاص انگلیش به طور کامل و دقیق آموزش داده شده است.میتوانید با تهیه پکیج های خاص انگلیش آموزش جامع و دقیق و حرفه ایی گرامر زبان انگلیسی را دریافت کنید.

۲

در این درس میخواهیم ببینیم که حال ساده با آینده چه رابطه ایی دارد! و کدام جمله برای زمان آینده درست است و چرا؟ ? what time will the class start tomorrow ? what time does the class start tomorrow

۳

یکی از مهمترین اصول آموزشی تمرین کردن است. بنابراین در این بخش درسی را که آموزش دیده ایم با هم با جملات مختلف تمرین میکنیم . هدف از این نوع تمرینات : افزایش دایره لغت - افزایش دایره جمله سازی - مرور درس - تقویت ترجمه و آموزش اصولی مکالمات در شکل های مختلف است.

فصل ۲ مفاهیم مختلف گذشته ساده با used to

فصل ۳ آموزش زمان حال استمراری : Present Continuous

فصل ۴ زمان گذشته استمراری

۱

گشته استمراری مفهومی از شکل تغییر یافته حال استمراری است با این تفاوت که در گذشته انجام میشده است. لطفا به معناهای مختلف ساختارها دقت کنید. گذشته استمراری میگوید داشتم فلان کار را می کردم یا فلان کار در حال انجام بوده است یا می بوده است.در این ویدیو هم حالت خبری هم حالت پرسشی این زمان را بررسی میکنیم. توجه: دوستان عزیزم این ویدیو هایی که برای شما در اینجا قرار داده ام فقط جهت آشنایی شما با این ساختارها می باشد و برای این است که مشکل اولیه شما در زمان ها و ساختارهای گرامری رفع شود وگرنه مباحث این زمان ها مفصل تر از انچه در اینجا میبینید است که در پکیج های خاص انگلیش به طور کامل و دقیق آموزش داده شده است.

۲

توجه: دوستان عزیزم این ویدیو هایی که برای شما در اینجا قرار داده ام فقط جهت آشنایی شما با این ساختارها می باشد و برای این است که مشکل اولیه شما در زمان ها و ساختارهای گرامری رفع شود وگرنه مباحث این زمان ها مفصل تر از انچه در اینجا میبینید است که در پکیج های خاص انگلیش به طور کامل و دقیق آموزش داده شده است.میتوانید با تهیه پکیج های خاص انگلیش آموزش جامع و دقیق و حرفه ایی گرامر زبان انگلیسی را دریافت کنید.

فصل ۵ آموزشی متفاوت برای زمان آینده ساده

فصل ۶ آینده نزدیک با ساختار to be going to

فصل ۷ آموزش مهمترین زمان در بین 13 زمان اصلی: حال کامل

امتیاز کلی دوره

( ۴.۷۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳۸

پروفایل
قربان فریاد
امتیاز من به این دوره
امتیاز من به اموزش

بدون متن


پروفایل
masoume yadegari
امتیاز من به این دوره


پروفایل
مهدی رهنما
امتیاز من به این دوره
ok

خوبه


پروفایل
اژدر توانایی
امتیاز من به این دوره
آموزش زمان ها در انگلیسی (ویژه مکالمه و آیلتس)

خوب


پروفایل
نفس بی تی اس لاور
امتیاز من به این دوره
عالی بود

خیلی خوب بود ممنونم


پروفایل
مهدی امیری
امتیاز من به این دوره
دوره

عالی


بیشتر