یاد دادن زبان انگلیسی بطور کامل در 4 ماه

۵۸۰۰۰۰ تومـــان
۴۸۱۴۰۰ تومـــان
خریـد با ۱۷% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۹۳ درس در ۱۴ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۷۵۵ دقیقه
حجم ۵۲۵۵.۱۰ مگابایت

توضیحات "پکیج آموزش گرامر آیلتس به صورت جامع" :

در پکیج آموزش گرامر آیلتس مباحثی به شما آموزش داده می شود تا در گرامر رایتینگ، درک مطلب و مکالمه آیلتس به خوبی عمل کنید و نمره مورد نظر خود را بدست آورید.

این دوره تمام مباحث مورد نیاز ساختاری و گرامری آیلتسی را پوشش می دهد.

3 نکته بسیار مهم در آموزش های حرفه ایی به ویژه IELTS:

1. حتما صبوری کنید و متناسب با برنامه به جلو بروید تا روند آموزش شما درست و نتیجه بخش باشد.

2. برای موفق شدن در آزمون مصاحبه آیلتس باید تمام ساختارهای پرسشی از پایه تا پیشرفته در زبان انگلیسی را آموزش ببینید که در این دوره این بخش را کاملا پوشش داده ام.  حالت های پرسشی از پایه تا پیشرفته در مکالمات آیلتس بیش از 18 حالت هستند که مهمترین بخش گرامر آیلتس می باشد و شما در این دوره همه ی حالت ها را آموزش می بینید.

3. اشکالات آموزشی خود را جمع نکنید تا به یک باره بپرسید تا حجم آن کم است، رفع اشکال کنید که فشار به ذهن شما وارد نشود.(پشتیبانی این دوره به طور مستقیم توسط اشکان حامدیان انجام می شود تا کیفیت عالی باشد).

تمام این 3 نکته در این دوره آموزشی پوشش داده شده است. بنابراین با خیالی راحت می توانید این دوره را شروع کنید.

مزیت های پکیج آموزش گرامر آیلتس:

1. آزمون بعداز هر قسمت یا فصل آموزشی و تمرین های زیاد

2. مفهومی آموزش دیدن 

3. پشتیبانی مستقیم توسط خودم (یعنی مدرس دوره)

4. دادن مشاوره های مختلف آموزشی در زمینه آیلتسی و موفقیت در بخش های مختلف آیلتس

5. جامع و کامل بودن دوره که شما را بی نیاز از هر گونه کتاب یا منبعی می کند.

6. قیمت بسیار مناسب در مقایسه با کلاس های گران و کتابهای متفاوت و خسته کننده.

7. از همه مهمتر اینکه در پایان دوره در صورت نیاز می توانید با ما ارتباط بگیرید تا یک آزمون جامع از شما گرفته شود.(آزمون جامع : رایگان).

از شما دعوت می کنم تا قسمت های باز این دوره را بببینید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱۵ قسمت آموزشی از ۹۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "پکیج آموزش گرامر آیلتس به صورت جامع" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای پکیج آموزش گرامر آیلتس به صورت جامع :

پیش نیاز نیازی نیست چرا که در اینجا این مشکل را حتی برای کسانی که می خواهند یک دفعه آموزش گرامر آیلتس را ببینند حل کرده ام چرا که آموزش های مقدماتی را در چند جلسه کوتاه برای این دسته از افراد قرار داده ام.

هدف گذاری دوره آموزشی :

آموزش جامع گرامر های مورد نیاز آیلتس و موفقیت در آزمون آیلتس.

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره گرامر آیلتس برای 2 دسته از افراد مفید است.

1. برای زبان آموزانی که می خواهند در آزمون آیلتس موفق شوند و نمره ایی بین  6 تا 7 را کسب کنند, آموزش این دوره گرامری زمینه را فراهم میکند.

2. برای افرادی که میخواهند مهمترین سرفصل های گرامری را حرفه ایی آموزش ببینند تا بتوانند براحتی ترجمه کنند -بنویسند و مکالمه کنند.

ابزارهای مورد نیاز :

یک جزوه و یک قلم برای نت برداری مطالب آموزشی- تلاش و پشتکار و داشتن امید برای آموزشی جامع و انجام دادن تمرین ها.

فصل ۱ آموزش اصولی ترین بخش مکالمات آیلتسی:پرسشی fh Vitamin D

۱

مهمترین بخش زبان انگلیسی در مکالمات پرسشی ها با ویتامین دی ها هستند: do-does-did-will من همواره میگویم اگر این فصل آموزشی را کامل تا اخر آموزش ببینید و درست بیاموزید انگار کل زبان انگلیسی را آموخته اید چرا که تمام بخش های آموزشی به این فصل مربوط می باشد.

۲

در این ویدیو تمرینات جامعی را در مورد این افعال کمکی با هم میکنیم تا دایره لغات و جملات شما و دانش گرامری شما گسترش یابد و در صحبت کردن روان شوید.

۳

۴

در حالت پرسشی ها خیلی از زبان آموزان به اشتباه جملات را درست میکنند و نمیدانند چه زمانی در ابتدای جملات مثلا Are بیاورند و چه زمانی DO یا نمیدانند چه زمانی won't بیاورند. در اینجا مهمترین قسمت این فصل پرسشی را آموزش میبینید.

۵

۶

۷

برای منفی کردن افعال خیلی ها فکر میکنند حالت مخفف و جدا شده ان ها یکی است درصورتی که این چنین نیست و دراینجا کامل آموزش خواهید دید

۸

دراین ویدیو و قسمت آموزش خواهید دید که چرا باید از جملات منفی در حالتا پرسشی استفاده کنیم؟ چرا نمیتوانیم فقط با ممثبت صحبت کنیم؟ منفی چه منظور و لحنی را دارد؟

۹

تمرین کردن مهمترین بخش ثبت کردن در ذهن است. دراینجا تمریناتی را داریم تا این بخش را به پایان برسانیم.

فصل ۲ افعال مدال در انگلیسی (can & may)

۱

۲

۳

فصل ۳ کلمات پرسشی در زبان انگلیسی (ویژه آیلتس)

۱

یکی دیگر از بخش های تاثیر گذار که آموزش آن از واجبات است طریقه پرسشی کردن در حالات پیشرفته با آموزش استثنات آن است.فصل اول و دوم پیوسته هستند و اگر یکی از آن ها را نیاموزید قطعا در آموزش حرفه ایی بخش های دیگر مانند زمان یا مجهولات یا شرطی ها یا وجه ها سببی و وصفی و شدت دهنده ها دچار مشکلات بزرگی خواهید شد.بنابراین این فصل که بسیار پربار است را حتما با دقت آموزش ببینید.

۲

۳

دو بخش مهم آموزش دیده اید وقت آن است با کمی تمرین این دوبخش را در ذهن ماندگار کنیم.یادتان باشد : Practice makes perfect تمرین های اصولی و درست باعث موفقیت و رشد شما می شود

۴

خیلی ها به اشتباه این دورابجای هم بکار میبرند اما این چنین نیست و در اینجا در حالت های مختلف به شما میگویم که چه کاربردی دارند!

۵

در جواب why به دو جواب کلی بر میخوریم که هم ساختار پرسشی و هم خبری را به شما آموزش میدهم.

۶

۷

۸

باید بدانید که who با whom علاوه براینکه در جاهایی هم معنا هستند. در کل Who حالت فاعلی هم نیز دارد که فوق العاده پرکاربرد استو هم مفعولی میتواند بیاید در مکالمات.

۹

ساختارهای پرسشی بسیار مهم و حساس هستند ازاین رو سعی براین شده تمرینات منظمی با جملات مختلف برای شما در این فصل داشته باشم.

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

فصل ۴ Simple Present In IELTS

۱

حال ساده یکی از مهمترین ساختارها در انگلیسی است چه مکالمات چه آیلتس.این زمان مفاهیم مختلف دارد که در این فصل به آن ها می پردازیم تا تکنیک های استفاده از این زمان و زمان ها را در مکالمه و آیلتس بدانید.

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

تفاوت should و had better که بسیار ریز و حساس و مهم در مکالمات هستند.

۱۰

فصل ۵ 3 ساختار مهم در آیلتس

فصل ۶ زمان حال استمراری در انگلیسی

فصل ۷ 3 ساختار آیلتسی در زمان آینده

۱

will در حالت کلی یک معنا ندارد بلکه 6 الی 7 معنا یا مفهوم مختلف دارد. به طور مثال بگویم ایا می دانستید که will مفهوم قول دادن یا تهدید کردن را می تواند داشته باشد؟ بنابراین هر ساختاری را باید مفاهیمش را بیاموزیم. با من همراه باشید تا به صورت جامع این زمان آینده ساده و پرکاربرد را بیاموزیم.

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۸ زمان حال کامل در انگلیسی (حال کامل در آیلتس)

۱

این زمان در صدر جدول زمان ها و پرکاربردترین زمان ها می باشد که درآیلتس بسیار استفاده می شود. در این قسمت علاوه بر آموزش حال کامل یک نکته مهم تلفظی در مورد لغاتی که به p و k ختم می شوند گفته ام.

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

فصل ۹ مجهولات در زبان انگلیسی (معلوم و مجهول در انگلیسی)

۱

خیلی خلاصه در مورد این فصل آموزشی توضیحی را بدهم میگویم: مجهولات در زبان انگلیسی به قدری اهمیت دارند که اگر ساختار مجهولات در 9 زمان مختلف و 11 شکل مختلف را ندانید میتوانم بگویم قبولی شما در آزمون آیلتس به ویژه مهارت نوشتار:writing و مکالمه آیلتسی غیرممکن است.

۲

در جملات مجهول در حالت کلی کننده کار را مشخص نمیکنیم.اما اگر بخواهیم کننده کار را مشخص کنیم فقط به یک طریق می شود این کار را انجام داد.که در این ویدیو به شما آ»وزش میدهم.

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

فصل ۱۰ افعال مدال در انگلیسی

۱

۲

فصل ۱۱ افعال کمکی مدال در گذشته (Modal Verbs in Past)

۱

۲

خیلی ها معنای توانستم با می توانستم را نمیدانند و همیشه اشتباه میکنند. باید بدانید که میتوانستم بروم با توانستم بروم کاملا فرق دارند و در این جا به شما آن را کامل آموزش می دهم.

۳

اگر بخواهیم بر اساس استدلال و نتیجه گیری منطقی چیزی را شرح دهیم باید ساختار آن در زمان حال و گذشته را بدانیم.با دیدن این قسمت دانش شما فوق العاده در زمینه استفاده از افعال کمکی بالا میرود.

۴

هر زمان و ساختاری میتواند مجهول هم داشته باشد. بنابراین در اینجا ساختار مجهولات برای افعال مدال در گذشته را می آموزیم.

فصل ۱۲ شدت دهنده ها در انگلیسی (Intensifiers in IELTS)

۱

این شدت دهنده که تکنیک های خاص خودش را دارد در writing آِیلنس نمره آور است اگر باچاشنی زمان حال کامل و مجهولا استفاده شود که قطعا یک مقدمه خوب شکل میگیرد. درواقع این شدت دهنده بسیار مفید و حرفه ایی است.

۲

۳

فصل ۱۳ آموزش شرطی ها در انگلیسی

۱

شرطی ها یکی از مهمترین ساختارهای زبان انگلیسی به ویژه آیلتسی ها هستند که در Writing آیلتس و مکالمات آن پرکاربرد است. در فصل کامل سه نوع شرطی را آموزش خواهید دید.

۲

۳

شرطی نوع 3 یک ساختار بسیار حرفه ایی در زبان انگلیسی است که برای آموزش این بخش باید زمان ها - مجهولا- مدالها را آموزش دیده باشید.

فصل ۱۴ وجه وصفی در انگلیسی (Participle Clauses)

۱

این فصل یکی از حرفه ایی ترین بخش های زبان انگلیسی است.می آموزید که چگونه در مکالمات در نوشتا یا در کل در زبان انگلیسی شسته رفته صحبت کنید و میتوانید از حالت کتابی خارج شوید.

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
عرفان مزرعی
امتیاز من به این دوره
کیفیت آموزش

واقعا عالیه واقعااااا عالیه استاد لطفا آموزش رایگان هم قرار بدید مخصوصا برای آیلتس


پروفایل
اژدر توانایی
امتیاز من به این دوره


بیشتر