جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها
۳۰۰۰۰ تومـــان
۱۸۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۴۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۱ نفر

جزئیات آموزش

۳۷ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۷۳۲ دقیقه
حجم ۲۶۳۵.۶۸ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش راینو 5 برای مدل سازی" :

در دوره آموزش راینو برای مدل سازی به زبان فارسی آموزش از خود نرم افزار شروع میشود سپس طراح هایی مثل کابینت و لوستر مدل سازی می شود و در پایان به رندر میپردازیم

هر جا نیاز باشد که مدل طراحی شده دقیق باشد و یا مدل مورد نظر پیچده باشد راینو کاربرد دارد زیرا راینو بر پایه خطوط نربز مدل را تولید می کند. خطوط نربز چون تعریف ریاضی دارند دقیق تر از نرم افزار های بر پایه مش مثل 3d max، اسکچ آپ، اتوکد و غیره عمل می کنند. بنابراین از rihon در صنعت، معماری، جواهرسازی، انیمیشن و ... استفاده می شود.

در دوره آموزش راینو ابتدا با نرم افزار آشنا شده و سپس ابزار های مورد نیاز آموزش داده می شود و در ادامه با توجه به نیاز، در درس هایی به طراحی کابینت (مناسب معماری) و طراحی النگو (جواهرسازی) می پردازیم و در فیلم های پایانی به آموزش رندرگیری و vray در راینو می پردازیم. برای اطلاعات بیشتر درس های این آموزش در پایین صفحه را بررسی کنید.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۳۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش راینو 5 برای مدل سازی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

ابزارهای مورد نیاز برای دوره آموزش راینو 5 برای مدل سازی :

نرم افزار راینو 5 | rhino 5

فصل ۱ دوره آموزش راینو 5

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

۳۰

۳۱

۳۲

۳۳

۳۴

۳۵

۳۶

۳۷

امتیاز کلی دوره

( ۴.۶۷)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
aghil بی نام
امتیاز من به این دوره


پروفایل
ملیکا قلیزاده
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

خوب


پروفایل
reza rahimi
امتیاز من به این دوره


بیشتر