جشنواره پایان ماه لیموناد تا 50% تخفیف برای همه دوره‌ها همه_تخفیف‌ها
۲۸۰۰۰۰ تومـــان
۱۹۶۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۳ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۵ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۴۳۴ دقیقه
حجم ۵۱۴.۸۲ مگابایت

توضیحات "آموزش زبان آلمانی سطح a1 با کتاب منشن ( Menschen A1.1 )" :

این پکیج، شروع آموزش زبان آلمانی با کتاب منشن در سطح A1 می باشد. این دوره شامل تدریس 12 درس اول کتاب Menschen است که Menschen A1.1 نام گذاری می شود.

کتاب Menschen A1.1 بخش اول از سطح A1 کتاب آموزش زبان آلمانی منشن است و دارای 12 درس می باشد. 

در مجموعه کتاب های Menschen از تصاویر متعدد و جذاب، تلفیق اینترنت و ابزارهای چندرسانه ای در فرآیند آموزش زبان آلمانی استفاده شده که باعث بهبود مهارت یادگیری و ماندگاری در ذهن می شود و در خود آلمان هم به خارجی ها با کتاب منشن آموزش می دهند البته کتاب آنها مثل ما در دو بخش نمی باشد و مثلا a1 در یک کتاب قطور عرضه می شود.

کتاب Menschen A1.1 در واقع برای سنین بالای 16 سال و برای شرکت در آزمون ZD آلمانی طراحی و منتشر شده است. بر خلاف دیگر کتاب های آموزش زبان آلمانی در کتاب های Menschen بر روی اصطلاحات مسافرتی و سطحی تمرکز نشده و با یادگیری آنها می توان در محیط های کاری و تجاری نیز به آلمانی مسلط شد. 

 در این دوره معادل هر درس کتاب، دو ویدیو داریم، که درس اول کوتاه است و گرامر تدریس می شود و در درس بعدی مانند معلم همراه شما با کتاب پیش می رویم با ما همراه باشید.

توجه: برای مهاجرت کاری و تحصیلی به آلمان نیاز به دانستن زبان آلمانی و کتاب منشن دارید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۲۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش زبان آلمانی سطح a1 با کتاب منشن ( Menschen A1.1 )" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری آموزش زبان آلمانی سطح a1 با کتاب منشن ( Menschen A1.1 ) :

 در این دوره آموزشی قصد داریم به آموزش گرامر زبان آلمانی با کتاب Menschen a1.1 بپردازیم. در این دوره کل 12 درس این کتاب را به همراه مثال و به صورت جامع آموزش خواهیم داد.

حاصل دوره : دانشجویان عزیز با مشاهده این دوره بر روی کتاب Menschen A1.1 مسلط می شوند و برای یادگیری درس های سطح Menschen A1.2 آماده خواهند شد. 


برای چه کسی مفید است ؟

زبان آموزان زبان آلمانی و کسانی که قصد مهاجرت کاری و یا تحصیلی در آلمان را دارند.

ابزارهای مورد نیاز :

کتاب Menschen A1.1

فصل ۱ آموزش کتاب Menschen A1.1

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
علیرضا مشهدی زاده
امتیاز من به این دوره
منشن 1

خیلی خوب


پروفایل
amir moradi
امتیاز من به این دوره


بیشتر