آموزش کامل زمان گذشته در انگلیسی(خبری، پرسشی، مثبت و منفی)

یاد دادن زبان انگلیسی بطور کامل در 4 ماه

رایگـــان
جزئیات آموزش

۲ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۸۵ دقیقه
حجم ۴۲۵.۲۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش کامل زمان گذشته در انگلیسی(خبری، پرسشی، مثبت و منفی)" :

آشنایی جامع و حرفه ایی با ساختار و کاربرد زمان گذشته ساده زبان انگلیسی در تمامی حالت های خبری و پرسشی و مثبت و منفی

درود به تک تک شما عزیزان جان. این دوره در 2 قسمت برای شما آماده شده است که یکی به مدت 1 ساعت و 13 دقیقه و دیگری ویدیوی تمرینی با جملات مختلف است تا با آن تمرین کنید و  خود را محک بزنید.

گذشته ساده یک فرمول ساده است اما کاربردهای متنوعی دارد. ساختار گذشته ساده در آموزش مکالمه-آموزش گرامر و آموزش آیلتس کاربرد دارد و هر کسی با هر سطحی از زبان باید به آن مسلط باشد پس این آموزش مناسب اول راه است و ویژه سطح مقدماتی و متوسطه است.

کلامی دوستانه با شما زبان آموزان پرتلاش و علاقمند: میخواهم بگویم تا بدانید و برای ما ارزش قائل شوید.

 مدرسین در سراسر کشور در هر زمینه ایی برای تهیه این محتواها و امثال این محتواها سال ها و ساعت  ها زحمت کشیده اند تا محتواهای مختلفی تولید شود که در کناراین تولید محتواها هزینه ها شده تا این محتواها حاضر و آماده در اختیار شما قرار گیرد.

هزینه ها کرده ایم تا بتوانیم با کیفیتی عالی در کنار شما باشییم.بنابراین با معرفی این دوره و دوره ها و ارسال لینک آموزشی دوره های مورد علاقه خود به دوستان و آشنایان در کنار ما باشید تا باهم برای هم به سوی موفقیت حرکت کنیم.


 من با تهیه این محتواها، لیموناد با ایجاد فضای مناسب و راحت و شما با حمایت خود و معرفی ما به دوستان خود باعث دلگرمی یکدیگر می شویم.(اشکان حامدیان)


توجه: پس از ورود به "آموزش کامل زمان گذشته در انگلیسی(خبری، پرسشی، مثبت و منفی)" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

پیش نیازهای آموزش کامل زمان گذشته در انگلیسی(خبری، پرسشی، مثبت و منفی) :

ندارد

هدف گذاری دوره آموزشی :

آشنایی جامع و حرفه ایی با ساختار و کاربردهای زمان گذشته ساده زبان انگلیسی در تمامی حالت های خبری و پرسشی و مثبت و منفی

برای چه کسی مفید است ؟

برای افرادی که می خواهند مکالمه زبان انگلیسی را اصولی آموزش ببینند.

ابزارهای مورد نیاز :

در صورت تمایل یک دفتر و خودکار بهمراه دقت و صبوری و تلاش.بقیه موارد هم با ما.نگران نباشید.سطح کیفیت آموزشی ما در این وره بهترین ابزار مورد نیاز است که برای شما فراهم کرده ایم.

فصل ۱ زمان ها در زبان انگلیسی

۱

Simple Past & used to در این ویدیو علاوه بر ساختار گذشته ساده جملات زیادی را در حالت های مختلف آموزش میبینید و از همه مهمتر نکاتی که در گذشته وجود دارند مانند ساختار عادت داشتن یا used to را هم آموزش خواهید دید.یک فصل مفید و کاربردی.

۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
نفس بی تی اس لاور
امتیاز من به این دوره
00

عالییییه


بیشتر