جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

دوره رایگان راهکارهای ورود و رشد در حرفه مشاوره و تدریس منابع انسانی

بازاریابی محتوایی

جزئیات آموزش

۲ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۶۰ دقیقه
حجم ۳۴۷.۷۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره رایگان راهکارهای ورود و رشد در حرفه مشاوره و تدریس منابع انسانی" :

در دوره اصول مشاوره می آموزید که چگونه با استفاده از تولید محتوا خود را معرفی کنیم و در محتواهای خودمان چه مواردی را بیان کنیم که برای مخاطب ما جذاب باشد.

بازاریابی محتوایی چیست؟

بازاریابی محتوایی یا اگر بخواهم درست بیان کنم، بازاریابی از طریق محتوا، یعنی ما محتواهایی را ایجاد می‌کنیم که توانمندی ما را نشان می‌دهد. که انواع محتوا عبارتند از نوشته، صوت و فیلم.

نتیجه این کار این است که افراد زیادی شما را خواهند شناخت و از شما خدمات مشاوره و تدریس منابع انسانی را درخواست خواهند کرد.

در این فیلم آموزشی خواهید آموخت که چطور با استفاده از بازاریابی محتوایی خود را معرفی و تبلیغ کنید و در محتواهای خود چه مواردی را بیان کنید که برای مخاطب جذاب باشد.

اگر مدیر یا کارشناس حرفه‌ای منابع انسانی هستید این آموزش برای شما حیاتی است.

دراین فیلم آموزشی حداقل ده ایده جدید پیدا می‌کنید که تا الان هیچ‌کس در موردش صحبت نکرده و خیلی هم نیاز ضروری و مهمی برای سازمان‌ها هست.


حرفه مشاوره و تدریس منابع انسانی چه مزایایی دارد؟

ورود به حرفه مشاوره و تدریس منابع انسانی یا مربیگری منابع انسانی مزایای زیادی دارد. اول اینکه درآمد آن چندین برابر حالتی است که شما استخدام یک مجموعه هستید.

البته نگاه من فقط درآمدی نیست و مزیت دوم اینه که یک کار آزاد هست. یعنی شما هیچ تعهدی به هیچ فرد یا سازمانی ندارید که مثلا از ساعت ۸ تا ۱۶ در محل آن شرکت باشید.

خود من زمان‌های زیادی را در دفتر کار خودم به صورت تنها و در حال مطالعه هستم و بسیاری از مشاوره‌هایم را به صورت تلفنی انجام می‌دهم.

نکته بعدی اینه که این کار یک درآمدی متفاوت از درآمد فعلی شما دارد. اگر شما یک ماه در محل کار خودتان حاضر نشوید آن ماه حقوق ندارید. یعنی شما باید زمان اختصاص دهید و درآمد کسب کنید. البته برای هر کاری باید زمان صرف کنیم.

ولی کاری خوب است که اگر یکبار ۱ ساعت در آن زمان صرف کردیم تا مدت زمانی زیادی بعد از آن درآمد برای ما ایجاد کند.

سیستمی که من به شما یاد می‌دهم همین است که اگر یکبار محتوایی ایجاد کنید، سالها آن محتوا به فروش خواهد رفت و علاوه بر درآمد مستقیم حاصل از فروش، درآمدهای غیر مستقیم به جهت مراجعه شرکت‌ها به شما را ایجاد خواهد کرد.

مدرس : مهدی سیاح نیا

مدرس و مشاور بازاریابی محتوایی

طراح دوره مربیان کسب و کار

متخص ...

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "دوره رایگان راهکارهای ورود و رشد در حرفه مشاوره و تدریس منابع انسانی" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

هدف گذاری دوره رایگان راهکارهای ورود و رشد در حرفه مشاوره و تدریس منابع انسانی :

یادگیری روش بازاریابی محتوایی برای ورود و رشد در حرفه مشاور منابع انسانی

برای چه کسی مفید است ؟

مدیر و کارشناس حرفه ای منابع انسانی برای ایجاد یک شغل جدید در کنار کار اصل خود

فصل ۱ راهکارهای ورود و رشد در حرفه مشاوره و تدریس منابع انسانی

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر