جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

دوره رایگان بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک و مغازه داران

بازاریابی محتوایی

جزئیات آموزش

۹ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۲۳ دقیقه
حجم ۴۵.۳۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره رایگان بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک و مغازه داران" :

در این دوره آموزشی رایگان که برای بازاریابی کسب و کارهای کوچک و مغازه داران مفید است، اصول استفاده از شبکه های اجتماعی و راه های فروش بیشتر را آموزش می دهیم.

در دوره رایگان بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک و مغازه داران یاد خواهیم گرفت که چگونه با ابزارهایی که در دسترس ما است، مثل شبکه های اجتماعی، سایت های تبلیغاتی رایگان، سایت های واسط فروشگاهی و ... برای بازاریابی و افزایش فروش استفاده کنیم.

اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک هستید یا حتی یک شرکت تازه تاسیس یا یک مغازه به تازگی راه اندازی کردید و بودجه کافی برای بازاریابی ندارید، می تواند با شرکت در این دوره آموزشی اقدامات اولیه بازاریابی را آموزش ببنید و به راحتی مشتری جدید جذب کنید.

این دوره آموزشی رایگان در 8 قسمت بازاریابی را برای کسب و کارهای کوچک و مغازه داران آموزش می دهد در این دوره اصول استفاده از شبکه های اجتماعی، مدیریت اطلاعات مشتریان، استفاده از سایت های تبلیغاتی رایگان، بازاریابی و فروش محصولات و خدمات در سایت های واسطه ای، استفاده از کتاب ها و سایت های معرفی کسب و کارها در جهت بازاریابی، استفاده از روش های بازاریابی آفلاین، اتوماتیک کردن فرآیند بازاریابی و روش های بازاریابی دهان به دهان را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۹ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "دوره رایگان بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک و مغازه داران" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

دوره رایگان بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک و مغازه داران برای چه کسی مفید است ؟

صاحبان کسب و کارهای کوچک

صاحبان مغازه و واحد های تجاری

شرکت هایی که با 2 تا 10 کارمند فعالیت می کنند.

یا هر کسب و کاری کوچکی که به تازگی شروع به فعالیت کرده است و بودجه تبلیغاتی ندارد.

فصل ۱ دوره مقدماتی بازاریابی برای مغازه داران و کسب و کارهای کوچک

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر