۲۸۰۰۰۰ تومـــان
۱۹۶۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۴ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۴۱۰ دقیقه
حجم ۴۸۹.۸۱ مگابایت

توضیحات "فیلم آموزش زبان آلمانی کتاب منشن A1.2" :

در دوره آموزش زبان آلمانی کتاب منشن A1.2 با تدریس استاد سینا تقوی در 24 در تمام مباحث کتاب آموزش زبان آلمانی menschen a1.2 به صورت خط به خط و کامل تدیس می شود

این پکیج آموزش زبان آلمانی شامل آموزش 12 درس دوم کتاب آموزش زبان آلمانی Menschen A1 است، که به این سطح سطح َA1.2 کتاب Menschen می گویند. تدریس این دوره آموزشی به صورت خط به خط و کامل می باشد و هر درس کتاب Menschen شامل ۲ فیلم است. فیلم اول هر درس از آموزش آلمانی شامل آموزش کامل گرامر آن درس است و فیلم دوم به تدریس خط به خط کتاب می پردازیم.

در تدریس این دوره گرامر به صورت کامل توضیح داده شده است و تمام مثال های کتاب بررسی می شود، همچنین ترجمه و تجزیه و تحلیلِ تمام فایل‌های صوتیِ کتابِ درسی در این دوره و تمام دوره های دیگر انجام خواهد شد.

کتاب Menschen در واقع برای سنین بالای 16 سال و برای شرکت در آزمون ZD آلمانی طراحی و منتشر شده است. بر خلاف دیگر کتاب های آموزش زبان آلمانی در کتاب های Menschen بر روی اصطلاحات مسافرتی و سطحی تمرکز نشده و با یادگیری آنها می توان در محیط های کاری و تجاری نیز به آلمانی مسلط شد. 

همچنین این دوره پشتیبانی کامل خواهد داشت و به تمامی سوالات احتمالی شما در سایت لیموناد و تلگرام پاسخ داده خواهد شد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۲۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش زبان آلمانی کتاب منشن A1.2" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای فیلم آموزش زبان آلمانی کتاب منشن A1.2 :

آموزش زبان آلمانی کتاب Menschen A1.1

هدف گذاری دوره آموزشی :


حاصل دوره : دانشجویان عزیز با مشاهده این دوره بر روی کتاب Menschen A1.2 مسلط می شوند و برای یادگیری درس های سطح بعدی یعنی Menschen A2.1 آماده خواهند شد.

* پس از پایان سطح A1 می توانید در دوره آمادگی آزمون Goethe Zertifikat A1 شرکت کنید تا برای آزمون زبان آلمانی Goethe Zertifikat A1 آماده شوید.

برای چه کسی مفید است ؟

زبان آموزان زبان آلمانی و کسانی که قصد مهاجرت کاری و یا تحصیلی در آلمان را دارند.

فصل ۱ فیلم آموزش زبان آلمانی کتاب منشن A1.2

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
علیرضا مشهدی زاده
امتیاز من به این دوره
منشن 1

خیلی عالی ممنونم


بیشتر