۲۸۰۰۰ تومـــان
۲۵۲۰۰ تومـــان
خریـد با ۱۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۳ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۲۰ دقیقه
حجم ۲۶۰.۰۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش طراحی و جی کد گیری در آرتکم (ArtCAM)" :

در دوره آموزش طراحی و جی کد گیری در ArtCAM نحوه طراحی دو بعدی در نرم افزار ArtCAM و نحوه جی کد گیری در آرتکم را به شما آموزش می دهیم.

در این آموزش می آموزید که چطور از قابلیت های نرم افزار ArtCAM برای ساخت پروژه و جی کد گیر استفاده کنیم و به صورت سریع و دقیق از پروژه هایی که طراحی کرده این برای انواع دستگاه های CNC خروجی بگیریم.

در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چگونه انواع تیغ ها را برای پروژه های مختلف تعریف کنید و سرعت و حرکت دستگاه CNC را کنترل کنید. از دیگر مباحثی که در این دوره آموزشی خواهید آموخت، طراحی دو بعدی (g-code)، نحوه جی کد گیری، تعریف tools ها (تیغ ها)، برش، حکاکی، ماشین کاری و تمام کارهایی که می شود در این نرم افزار انجام داد تا خروجی مناسب گرفت را به صورت پروژه محور و قدم قدم به شما آموزش خواهیم داد.

در نهایت با یادگیری این دوره آموزشی شما قادر خواهید بود که بدون نیاز به نرم افزار دیگر از جمله اتوکد و سالیدورک تمامی کارهاتون را در این نرم افزار انجام دهید و برای ورود به بازار کار آماده شوید.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش طراحی و جی کد گیری در آرتکم (ArtCAM)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری آموزش طراحی و جی کد گیری در آرتکم (ArtCAM) :

ورود به بازار کار و کار با دستگاه های CNC

برای چه کسی مفید است ؟

افرادی که قصد مهارت آموزی در زمینه ماشی  کاری را داشته باشند

ابزارهای مورد نیاز :

ArtCAM 2008 

فصل ۱ آموزش ارتکم (ArtCAM)

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
اسماعیل برات زاده
امتیاز من به این دوره
عالی

عالی بود


بیشتر