مدرس و مشاور مباحث تخصصی هوش تجاری سازمالی

۲۷۰۰۰ تومـــان
۱۳۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۱ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۱ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۲۵ دقیقه
حجم ۸۶.۶۸ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ساخت باکس جستجو در اکسل" :

ساخت سرچ باکس در اکسل نیاز به چند مهارت دارد در این آموزش با یادگیری چندین مهارت و ترفند، یک باکس جستجو می سازیم و یک گزارش فوق العاده را ایجاد می کنیم.

سلام دوستان من وحید بهرامرد در این آموزش کوتاه در کمتر از یک ساعت به شما  آموزش می دهم که چطور یک سرچ باکس در فایل اکسل خود ایجاد کنید و به کمک ابزارهای جستجو در نرم افزار اکسل بتوانید یک گزارش فوق العاده  ایجاد کنید. 

در طول یادگیری ساخت باکس جستجو به طور ضمنی، تکنیک های کاربردی و توابعی  را می آموزید که  می توانید با استفاده از آنها کار های روزمره خود در اکسل را سریع تر و بهتر انجام دهید. 

 با توجه به اهمیتی که امروزه اکسل در میان کاربران و صاحبان مشاغل پیدا کرده است در این دوره آموزشی به موضوع جستجو داینامیک در اکسل می پردازیم تا کاربران در کمتر از یک ساعت با استفاده از ابزارهای کاربردی، داشبورد مدیریتی حرفه ای در اکسل طراحی کنند.

این دوره آموزشی به صورت کاملا پروژه محور است که به عنوان پروژه،به ساخت یک باکس جستجو در اکسل برای فروش شرکت می پردازیم که در شهرهای مختلف نمایندگی فروش دارد و با استفاده از این داشبورد مدیریتی میزان فروش شرکت را در اکسل بررسی خواهیم کرد.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ساخت باکس جستجو در اکسل" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش ساخت باکس جستجو در اکسل :

نیاز به آشنایی با اکسل دارید تا مطالب برایتان قابل فهم تر باشد.

هدف گذاری دوره آموزشی :

در زمانی بسیار کوتاه و مفید، ترفندهای زیادی  از جستجوی داینامیک را در اکسل یاد خواهید گرفت.

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره برای حسابداران، مدیران و صاحبان مشاغل که می خواهند گزارش های دقیق و  با جزئیات داشته باشند مناسب است.

اگر کمی با اکسل آشنا هستید، این آموزش مناسب شماست تا به صورت کاربردی به ساخت سرچ باکس داینامیک و حرفه ای بپردازید و از آن گزارشگیری کنید.

ابزارهای مورد نیاز :

می توانید از یکی از ورژن های آفیس 2010 به بالا استفاده کنید.

فصل ۱ جستجوی داینامیک در اکسل با کمبو باکس

۱

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر