جشنواره پایان ماه لیموناد تا 50% تخفیف برای همه دوره‌ها همه_تخفیف‌ها

دوره تخصصی ساخت داشبورد مدیریتی در اکسل - بخش اول

مدرس و مشاور مباحث تخصصی هوش تجاری سازمالی

۱۹۹۰۰۰ تومـــان
۹۹۵۰۰ تومـــان
فروش ویژه با ۵۰% تخفیف
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۳۷ درس در ۵ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۷۵۱ دقیقه
حجم ۱۵۰۴.۶۹ مگابایت

توضیحات "دوره تخصصی ساخت داشبورد مدیریتی در اکسل - بخش اول" :

در دوره ساخت داشبورد مدیریتی اکسل در 14 ساعت ویدیو آموزشی به شما تمام ابزارها، ترفند ها برای ساخت داشبورد مدیریتی با بیان مثال های واقعی را خواهیم آموخت.

شرکتی که من در آن فعالیت دارم، برنامه حسابداری آن امکان تهیه گزارش گیری سفارشی را ندارد! آیا با این دوره می‌توان بصورت حرفه ای یک گزارش سفارشی برای مدیران در هر زمینه تهیه کنم؟

این سوال خیلی از کاربران در زمینه ساختن گزارش های پیشرفته در اکسل می‌باشد به همین خاطر می‌خواهیم در دوره آموزش فوق العاده ساخت داشبورد مدیریتی در اکسل به تمام این سوالات و مشکلات گزارشگیری شما خاتمه دهیم.

در این دوره تمام مباحث و زیر ساخت های طراحی گزارش های حرفه ای داشبورد مدیریتی در اکسل را از صفر تا صد بصورت پروژه محور بررسی خواهیم کرد. می توان گفت که شما بعد از اتمام این دوره و تمرین فایل های ارسالی به یک استاد اکسل تبدیل خواهید شد و می توانید هر گزارشی که می خواهید با اکسل بگیرید. ما سعی داریم در این دوره آموزشی مثل همیشه دو موضوع اصلی آموزش یعنی  پروژه محور بودن  و جامع بودن را رعایت کنیم تا هم کارایی این دوره به شدت بالا باشد و هم جذابیت یادگیری آن برای کاربران زیاد باشد.

با توجه به اینکه موضوع داشبورد مدیریتی در اکسل یک مبحث جدید است و خیلی از کاربران یا اطلاعاتی ندارند و یا جسته گریخته از دنیای وب گزارش هایی را تهیه کردند سعی داریم در این دوره به صورت اصولی و کاربردی این مبحث را آموزش دهیم و از این جهت این اطمینان را به شما می دهیم که همانند دوره آموزش جامع اکسل در این دوره هم بصورت تخصصی و قدم به قدم این موضوع را یاد خواهید گرفت.

آنچه در دوره تخصصی داشبورد مدیریتی در اکسل - بخش اول بیان می شود:
فصل اول: در این فصل همانند آموزش های قبل یک اصول اولیه و کاربردی اکسل را در 5 ساعت خواهیم گفت تا شما این دوره را با اصول فراگیرید.
فصل دوم: در فصل دوم این دوره به صورت اصولی ده مثال خیلی کاربردی را بیان می کنیم.
فصل سوم و چهارم: به موضوع اصلی یعنی طراحی پروژه حرفه ای داشبورد مدیریتی با مثال های واقعی می پردازیم و در چند ساعت ترفند و تکنیک ها و ابزار ها و توابع حرفه ای اکسل را خواهیم گفت.

ویژگی های متفاوت این دوره:
• آموزش لیست باکس در اکسل، طراحی داشبورد با کلیک ویو که پیش رو دارید یکی از متفاوت ترین دوره های اکسل می باشد و شما در چند دقیقه مهارت تهیه بهترین گزارش گیری در اکسل با گرافیک فوق العاده را فرا خواهید گرفت.
• بیش از ۱۰۰ ترفند در اکسل گفته می شود که در هیچ دوره ی آموزش لیست باکس در اکسل، طراحی داشبورد با کلیک ویو بکار نبرده شده است که این ترفند ها حاصل بیش از ۱۰۰سوال کاربران اکسل می باشد که مورد بررسی قرار گرفته شده است.
• برای متفاوت بودن این دوره سورپرایز ویژه که ۱۰ راز از ساخت داشبورد های حرفه ای در اکسل می باشد برای شما کاربران قرار داده ایم که به شما کمک می کند تا هر داشبورد را به راحتی در اکسل طراحی کنید.

دوره تخصصی داشبورد مدیریتی در اکسل بخش اول با کیفیت بالایی تهیه شده است تا به راحتی تمام نکات کلیدی را در این  دوره بیاموزید و علاوه بر این تمام فایل های اکسل این دوره برای تمرین در اختیار شما قرار  داده شده است.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۶ قسمت آموزشی از ۳۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره تخصصی ساخت داشبورد مدیریتی در اکسل - بخش اول" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری دوره تخصصی ساخت داشبورد مدیریتی در اکسل - بخش اول :

بعد اتمام این دوره آموزشی در اکسل شما قادر خواهید بود تا با ترفند و تکنیک ها و ابزار هایی که یاد می گیرید بصورت حرفه ای با جدید ترین متد ها داشبورد مدیریتی را در اکسل با تنوع بالا طراحی کنید.

برای چه کسی مفید است ؟

• برای کسانی که می خواهند گزارش گیری در اکسل را حرفه ای و متفاوت یاد بگیرند.
• برای کسانی که می خواهند در اکسل بروزترین نمودار های پویا را تهیه کنند.
• برای کسانی که در روانشناسی رنگ ها در اکسل مشکل دارند.
• برای افرادی که صنایع خوانده اند و نیاز به تهیه داشبورد های مدیریتی دارند.
• برای افرادی که می خواهند آموزش لیست باکس در اکسل، طراحی داشبورد با کلیک ویو متفاوت و منحصر به فرد در اکسل تهیه کنند.

ابزارهای مورد نیاز :

می توانید از یکی از ورژن های اکسل 2010 به بالا استفاده کنید.

فصل ۱ آموزش مقدماتی اکسل

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

فصل ۲ طراحی داشبورد مدیریتی حرفه های

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

فصل ۳ طراحی داشبورد مدیریتی حرفه های

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

فصل ۴ طراحی داشبورد مدیریتی حرفه های

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۵ آپدیت دوره

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر