تحلیل فیلم گرگ وال استریت - دوره تکنیک های فروش

۴۹۰۰۰۰ تومـــان
۲۹۴۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۴۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۳ نفر
کد تخفیف دارید؟

ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضاینی

دسترسی دائمی به آموزش

پشتیبانی و ارتباط با مدرس

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۳۰ درس در ۰ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۴۵ دقیقه
حجم ۱۱۳۴.۹۳ مگابایت

توضیحات "تحلیل فیلم گرگ وال استریت - دوره تکنیک های فروش" :

در دوره تحلیل فیلم گرگ وال استریت فربد طهرانی به‌ صورت صحنه‌ به ‌صحنه به تحلیل و بیان تکنیک های فیلم گرگ وال استریت و استفاده از آن ها در زمینه فروش می پردازد.

قبل از هر چیزی بهتر است بدانیم که این فیلم داستان واقعی مردی است که در حال حاضر مشغول برگزاری سمینار و همایش‌های آموزشی است در ضمن باید بدانید که این فیلم در جشنواره‌های زیادی از جمله گلدن گروپ (Golden Group) و اسکار و همچنین موفقیت آن در زمینه کارگردانی و بازیگری در این جشنواره‌ها با بازخوردهای متفاوتی روبرو بود. در این دوره آموزشی در قالب ۳۱ قسمت فیلم کوتاه به ارائه نکات آموزنده این فیلم پرداخته شده است.

داستان این فیلم چیست؟

این فیلم داستان شخصی است که از صفر توانست خود را به قله‌های موفقیت برساند (البته به دفعات در قسمت‌های این فیلم نیز به آن اشاره کرده ایم که این فیلم پر از نکات منفی است و فقط نکات مثبت و کسب و کاری آن را برای آموزش استفاده کرده ایم) نقش اصلی فیلم گرگ وال استریت کسی است که خواست و توانست و شما نیز اگر بخواهید می‌توانید و این قابلیت تمامی موجودات روی کره خاکی است.

 فربد طهرانی در این دوره آموزشی غیر حضوری لحظه لحظه فیلم را برای شما به نمایش گذاشته و تحلیل آن را از دید تکنیکهای فروش و مذاکره بررسی خواهد کرد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۳۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "تحلیل فیلم گرگ وال استریت - دوره تکنیک های فروش" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

تحلیل فیلم گرگ وال استریت - دوره تکنیک های فروش برای چه کسی مفید است ؟

مدیران و کارشناسان فروش

فصل ۱ تحلیل فیلم گرگ وال استریت

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

۳۰

۳۱

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر