آموزش تکنیک های فروش توسط دن لاک سلطان فروش کالاهای لاکچری دوبله فارسی

۵۵۰۰۰ تومـــان
۴۹۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۱۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۳ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۷۵ دقیقه
حجم ۱۰۴۳.۳۸ مگابایت

توضیحات "آموزش تکنیک های فروش توسط دن لاک سلطان فروش کالاهای لاکچری دوبله فارسی" :

در این دوره دن لاک سلطان فروش کالاهای لوکس و لاکچری برترین نکات و تکنیک‌های فروش حرفه ای را برای فروش بیشتر کالاهای لوکس و لاکچری با دوبله فارسی آموزش می دهد.

دن لاک (Dan Lok) کارآفرین میلیاردر، سخنران، مشاور فروش، نویسنده کتاب و یکی از کارشناسان برجسته جهان در بازاریابی اینترنتی است.

او به عنوان "سلطان فروش کالای لاکچری و گران قیمت" شناخته شده است، او یک شبکه از شرکت های چند میلیون دلاری ایجاد کرده است و یکی از پرطرفدارترین مشاوران در این زمینه است و به مردم سراسر جهان آموزش میدهد که چگونه یک امپراطوری تجاری برای خود بنا کنند.

در این دوره دن لاک به شما سه تکنیک قدرتمند می آموزد تا بتوانید به هر کسی محصلی را بفروشید:

1. تکنیک اول آدمها از روی عقل و منطق خرید نمی کنند، بلکه آنها از روی احساس خرید می کنند. (و سپس خود را از طریق عقل و منطق متقاعد می کنند که خرید خوبی کرده اند)

برخی از دلایل احساسی خریداران مثل اینکه دوست دارند پول خرج کنند، یا اینکه به دیگران کمک کنند، مثلا برخی از شرکت ها با فروش محصول می گویند بخشی از این پول صرف امور خیریه می شود و همین می تواند دلیلی برای خرید باشد.

می تواند یکی از دلایل خرید حس خجالت باشد که اگر شما این وسیله را نخرید مثل احمق ها به نظر می رسید یا با نخریدن یک وسیله احساس ضعف کنید.

یا می تواند حس ترس باشد مثلا اگر این وسیله را نخرید از دستش بدید، شاید راهی برای استراحت و خستگی از کار تمام وقتان باشد پس میرید و یک تور خرید می کنید.

این مورادی که ذکر شد نمونه های معمولی دلایل خرید کالا از روی احساس است، پس این نکته را باید قبول کنید که آدم ها از روی احساس خرید می کنند نه منطق پس یکی از راه های ایجاد حس نیاز برای فروش دانستن همین دلایل احساسی است برای خرید است.

پس زمانی که می خواهید یک محصول را به فورش برسانید بجای تمرکز و معرفی کردن ویژگی های محصول به خریدار روی آن نقاط و ویژگی هایی از محصول تمرکز کنید که احساس خریدار را برانگیخته می کند.

2. تکنیک دوم مردم برای حل مشکلشان خرید می کنند، یعنی تا زمانی که لامپ منزلشان نسوزد لامپ جدید خرید نمی کنند، پس باید شما در کسب و کارتان مشکلات را بشناسید و تمرکز بر حل مشکلات کنید. چون مردم برای حل مشکلاتشان پول پرداخت می کنند.

3. تکنیک سوم مردم محصولات و خدمات را نمی خرند بلکه داستان های مربوط به آن را می خرند، وقتی برای خرید یک محصول 1000 انتخاب وجود دارد در اینجا اینکه شما چطور به یک کالا احساس و داستان می بخشید خیلی مهم است. مردم برای داستان یک کالا حاضر پول بیشتری پرداخت کنند.

همچنین او نویسنده 15 عنوان کتاب پرفروش آمازون نیز هست که برخی از آنها به 9 زبان زنده دنیا ترجمه شده اند.

موفقیت در زندگی دن لاک

دن لاک قبل از تجربه اولین موفقیت خود 13 بار سرمایه گذاری در تجارت های مختلف انجام داد و شکست خورد و در حالی که شرایط سختی را میگذراند این اطمینان را داشت که با تمرکز می تواند ثروتمند شود . او ذکر میکند که اگر میتوانست به گذشته برگردد هیچ گاه وقت و انرژی خود را صرف آن 13 کار بیهوده نمیکرد . 

او در سال 2008 به صنعت بازاریابی اینترنتی پیوست و زمانی که 27 سال سن داشت توانست به اولین یک میلیون دلار درامد دست یابد و فقط بعد از 3 سال توانست یک میلیاردر باشد ! 

او منابع درامد مختلفی دارد و شرکت های مختلفی را اداره میکند . او به عنوان مشاور با هزینه 10 هزار دلار بر ساعت کار می کند و 15 کتاب نوشته است و دوره های آموزشی و سخنرانی برگذار می کند .


مجموعه سلطان فروش (آموزش تکنیک های فروش حداکثری) نیز به این منظور ایجاد شده که افراد بتوانند از تکنیک ها و نکات ازرشمند در زمینه فروشندگی بهره مند شوند

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۲۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش تکنیک های فروش توسط دن لاک سلطان فروش کالاهای لاکچری دوبله فارسی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

آموزش تکنیک های فروش توسط دن لاک سلطان فروش کالاهای لاکچری دوبله فارسی برای چه کسی مفید است ؟

• خرده فروشان 

• فروشندگان تلفنی

• فروشندگان فروشگاه ها

• فروش به شرکت ها

• مذاکرات فروش

فصل ۱ آموزش جامع فروشندگی

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

امتیاز کلی دوره

( ۴.۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
هومن حاجي پروانه
امتیاز من به این دوره
سلطان فروش

قسمتي از ديالوگها به درد فرهنگ ما نميخوره چون ما با ادبياتي خاص مذاكره ميكنيم


پروفایل
گروه آموزشی عرفان
امتیاز من به این دوره
عالی

بدون متن


بیشتر