مدرس برتر کشوری در تدریس نرم افزارهای پرکاربرد✅

۲۲۰۰۰۰ تومـــان
۱۴۵۲۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۴% تخفیف ویژه
تنها برای ۱ نفر
کد تخفیف دارید؟

ضمــانــت بـازگــشــت وجــه

دسترسی دائمی به آموزش

پشتیبانی و ارتباط با مدرس

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۱۰۷ درس در ۱۳ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۲۱۸۲ دقیقه
حجم ۶۶۷۴.۰۶ مگابایت

فصل ۱ آموزش نرم افزار ورد از مبتدی تا پیشرفته

۱

آشنایی با ورد

در این آموزش فرا میگیریم که چطور نرم افزار ورد را باز کنیم و با محیط آن و قالب های آماده، آشنا می شویم. همچنین شروع کار با ورد را می آموزیم. "توجه داشته باشید که کتاب و آزمون، در فصل پایانی قرار دارند".

۲

تنظیمات کلی صفحه

در این آموزش فرا میگیریم که قبل از شروع کار، چه نکاتی را رعایت، و تنظیمات صفحه، فونت، و نظایر آن را تنظیم کنیم.

۳

متن، فرمول

مشاهده رایگان

در این آموزش فرا میگیریم که چگونه با روشی ساده می توانیم یک کسر را در کمتر از یک دقیقه بنویسیم. و برای متنمان پانویس قرار دهیم؛ نحوه دیزاین دهی، کار با پاراگراف ها از جمله مواردی است که به آن ها اشاره شده.

۴

کار با هدر و فوتر و شماره گذاری صفحات، لینک ها

در این آموزش فرا میگیریم که چطور متنی در بالا یا پایین صفحه بنویسیم و در تمام صفحات تکرار شود و همچنین نحوه شماره گذاری برای صفحات را می آموزیم. کار با لینک ها نیز در دستور کار قرار دارد.

۵

کار با جدول

در این آموزش فرا میگیریم که چطور جدولی با مشخصات دلخواه یا اندازه های عجیب طراحی کنیم.

۶

کار حرفه ای با فونت و عکس

در این آموزش فرا میگیریم که چطور افکت های ساده و پیشرفته متعددی برای متن بکار بگیریم. و چطور تصاویر مختلفی بازکرده و افکت و تنظیمات و کارهای زیادی روی آن انجام دهیم. همچنین می آموزیم که چطور اشیاء را ترتیب بندی کنیم.

۷

کار حرفه ای با اشکال و نمودار ها

در این آموزش فرا میگیریم که چطور یک شیپ (شکل) را ایجاد و تنظیمات و افکت های مختلفی روی آن ایجاد کنیم. همچنین نمودار های مختلفی ایجاد کرده و تنظیماتی بر روی آن انجام دهیم و آن ها را شخصی سازی می کنیم.

۸

واترمارک، کادر صفحه و کار با تب design و layout

در این آموزش فرا میگیریم که چطور حاشیه دور صفحه ایجاد کنیم و واتر مارک روی سند خود ایجاد کنیم و سایر اطلاعات مربوط به طراحی صفحه. همچنین گزینه های باقی مانده از تب لی اوت را می آموزیم.

۹

آموزش ترکیبی

مشاهده رایگان

در این آموزش فرا میگیریم که چطور متن و تصاویر را در کنار هم قرار دهیم و کادر درست کنیم و اموری مربوط به تایپ مقاله و کتاب.

۱۰

اسمارت آرت ها، 3d ها

در این آموزش فرا میگیریم که چطور فرمول ها و متن ها را در کنار هم قرار دهیم. همچنین می آموزیم که تنظیمات پاراگراف برای چه اموری مناسبند. همچنین با اسمارت آرت ها تغییر و جایگذاری متن دلخواه و افکت روی آن ها، و برش تصاویر در این نرم افزار آشنا می شویم.

۱۱

تنظیمات ذخیره خودکار و ماکرو ها و سیمبل ها

در این آموزش فرا میگیریم که چطور با تب view و review کار کنیم و نیز قسمت ذخیره خودکار را می آموزیم و همچنین به بخش ماکروها می پردازیم.

۱۲

تبدیل pdf به word

در این آموزش فرا میگیریم که چطور یک فایل پی دی اف را با چه روش هایی به ورد تبدیل کنیم. همچنین برخی از فونت های معروف را می بینیم.

۱۳

منبع نویسی

در این آموزش فرا میگیریم که چطور برای مقاله و پایان نامه، منبع نویسی کنیم. همچنین سایر تنظیمات مقاله و پایان نامه نویسی را می آموزیم. البته بصورت کلی و عمومی.

۱۴

ساخت تمپلت (قالب آماده)

مشاهده رایگان

در این آموزش فرا میگیریم که چطور می توان قالب آماده نرم افزار ورد ساخت و در اختیار دیگران قرار داد. همچنین فرمت های خروجی را می بینیم و از کاربردشان لذت می بریم.

فصل ۲ آموزش نرم افزار ورد فوق پیشرفته

فصل ۳ آموزش نرم افزار پاورپوینت از مبتدی تا پیشرفته

فصل ۴ آموزش نرم افزار پاورپوینت فوق پیشرفته

فصل ۵ آموزش نرم افزار اکسل از مبتدی تا پیشرفته

فصل ۶ آموزش نرم افزار اکسل فوق پیشرفته

فصل ۷ آموزش نرم افزار اکسس

فصل ۸ آموزش نرم افزار وان نوت

فصل ۹ آموزش نرم افزار پابلیشر

فصل ۱۰ آموزش نرم افزار ویزیو

فصل ۱۱ آموزش نرم افزار اوت لوک

فصل ۱۲ آموزش آفیس اندروید

فصل ۱۳ کتاب و آزمون

توضیحات "پکیج جامع آموزش آفیس" :

در این پکیج جامع به آموزش مجموعه نرم افزار های آفیس در 34 ساعت ویدیو آموزشی خواهیم پرداخت که تمرکز اصلی بر روی نرم افزار ورد، پاورپوینت و اکسل خواهد بود.

مایکروسافت آفیس، بدون شک یکی از بهترین شرکت ها در تولید نرم افزار های پرکاربرد و منحصر به فرد است. استفاده از نرم افزار های آفیس، اجتناب ناپذیر است. همه افراد از هر صنفی و در هر جایی از دنیا، در رایانه و یا گوشی خود از مایکروسافت آفیس استفاده می کنند.

آنچه در پکیج جامع آموزش آفیس بیان خواهد شد:

• آموزش نرم افزار ورد از مبتدی تا فوق پیشرفته
• آموزش نرم افزار پاورپوینت از مبتدی تا فوق پیشرفته
• آموزش نرم افزار اکسل از مبتدی تا فوق پیشرفته
• آموزش نرم افزار اکسس
• آموزش نرم افزار وان نوت
• آموزش نرم افزار پابلیشر
• آموزش نرم افزار ویزیو
• آموزش نرم افزار اوت لوک
• آموزش آفیس اندروید

در این دوره بطور جامع به آموزش آفیس خواهیم پرداخت که کارهایی از قبیل: تایپ، نگارش پایان نامه، ساخت ارائه ی مدرن و حرفه ای برای دفاعیه دانشگاه، طراحی لوگو، طراحی پوستر، طراحی کارت ویزیت، طراحی تراکت، طراحی کاتالوگ، طراحی آزمون، ماکرونویسی، تایپ فرمول و علائم ریاضی پیشرفته، تدوین ویدیو، متحرک سازی، ساخت موشن گرافیک، طبقه بندی اطلاعات، مدیریت اطلاعات، تایپ ده انگشتی، مختصری از زبان برنامه نویسی ویژوال بیسیک، فرمول نویسی (برنامه نویسی) پیشرفته در اکسل، تکنیک های جستجو در گوگل، ارسال ایمیل پیشرفته، طراحی بنر و پوستر و ... را خواهید آموخت. 

تفاوت این دوره با سایر دوره های موجود در بستر وب چیست؟

همانطور که ذکر شد علاوه بر یادگیری نرم افزار های آفیس و حرفه ای شدن در آن ها، می توانید پروژه های عظیمی را انجام دهید. برای مثال به ساخت آزمون در پاورپوینت، طراحی لوگو در ورد و پابلیشر، طراحی کاتالوگ در پابلیشر، تایپ ده انگشتی، مدیریت داده ها، برنامه نویسی و... در آموزش ها اشاره شده که پیشنهاد می شود از دست ندهید. همچنین در این دوره به معرفی و کار با سایر نرم افزار های آفیس پرداخته شده است که نیازی به تهیه سایر آموزش ها نخواهید داشت.

مهم ترین تفاوت این دوره با سایر دوره ها، در داشتن کتاب مکمل و هماهنگ با آموزش های ویدیویی و یک آزمون تعیین سطح در پایان آموزش ها است. کتاب تالیف شده توسط مدرس همین دوره که با ویدیو ها مطابقت دارد. همانطور که می دانید نرم افزار های آفیس، بخش عمده ای از ICDL (گواهی بین المللی کاربردی کامپیوتر) را در برمی گیرند و با تهیه این دوره آموزشی، برای جذب نیرو در موسسات، سازمان ها و مراکز بین المللی نیز از افراد دیگر، یک سر و گردن بالاتر قرار می گیرید. در این دوره آموزش بصورتی است که همه افراد از سطح مبتدی تا پیشرفته می توانند از این دوره استفاده کنند.

لازم به ذکر است ربات تلگرامی ما، با هدف رفع مشکلات نرم افزاری و پشتیبانی دوره، ایجاد شده که می توانید به آن مراجعه و سوالات خود را پرسیده و جواب آن را درخصوص این آموزش، از شخص استاد طالبی، دریافت کنید. آدرس ربات: t.me/graficworld_bot (کلیک کنید)

اهداف پکیج جامع آموزش آفیس چیست؟

هدف اصلی این دوره ورود به بازار کار با یادگیری کامل مجموعه آفیس است. یعنی بلافاصله پس از گذراندن دوره، آن قدر حرفه ای می شوید که می توانید به راحتی وارد بازار کار شده و درآمد کسب کنید. البته این دوره آموزشی هدف های دیگری نیز دارد. مثل ارتقا سطح کارمندان، حرفه ای شدن دانشجویان، آموزش های مبتدی به افراد صفر کیلومتر و ...

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

- کارمندان
- دانشجویان 
- افراد جویای کار، افراد مشغول با کامپیوتر  
- دانش آموزان  

بطور کلی این آموزش برای همه افراد تهیه دیده شده است از کارمندان و دانشجویان گرفته تا علاقه مندان، افراد جویای کار و دانش آموزان.

چگونه کیفیت آموزش تضمین می شود؟

قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱۵ قسمت آموزشی از ۱۰۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

با اطمینان دوره آموزشی "پکیج جامع آموزش آفیس" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه به طور انجام می شود.

امکان سوال از مدرس وجود دارد؟

امکان سوال از مدرس در بخش گفتگو ها مهیا است همچنین در صفحه پروفایل مدرسین شبکه های اجتماعی آنها جهت تعامل قرار دارد.

نحوه دسترسی به آموزش چگونه است؟

امکان دانلود و پخش آنلاین دوره وجود دارد و شما به طور دائم به آن دسترسی دارید.

امتیاز کلی دوره

( ۴.۸)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱۵

پروفایل
جعفر محمدی
امتیاز من به این دوره
نظر در مورد افیس

با سلام با بررسی و مشاهده چند قسمت از اکسل ، به عرض می رسد استاد محترم در این زمینه دارای تجربه و تبحر است و مطالب منسجم و گام به گام است و من راضی هستم و برای استاد محترم موفقیت ارزومندم.نظر خواهی به شرطی که جدی گرفته شود عالی است ،زیرا نواقص کار در طول زمان توسط کسایی که برنامه را برای آموزش خریداری کرده اندرفع می شود. در پایان آموزش مجددا نظر خود را راائه خواهمداد.پیشنهاد می کنم در پایان به افرادی که با علاقه به یادگیری می پردازند گواهی داده شود. با تشکر فراوان دکتر جعفر محمدی زنجان-ایران


پروفایل
مهدی عطایی کمال
امتیاز من به این دوره
مهدی

عالی ۱۰۰ ستاره هم کمه


پروفایل
محمد بی نام
امتیاز من به این دوره


پروفایل
علی شاه حیدری
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

خوب بود


پروفایل
مهرداد ‌ ‌ ‌‌‌‌
امتیاز من به این دوره
خوب بود

حوصله دیدن ویدیوها نداشتم کتابه خیلی کمک کرد اما اکسلش عالی تر از همه بود‌


پروفایل
رحیم رحیمی
امتیاز من به این دوره


بیشتر