۱۸۰۰۰ تومـــان
۱۰۸۰۰ تومـــان
۳ خریــــد
با تخفیف ۴۰ درصد باقی مانده
جزئیات

۵۷ درس در ۲ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۲۶۵ دقیقه
حجم ۴۴۵.۶۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش ورد Word" :

در این فیلم آموزش ورد به صورت جامع و کاربردی نرم افزار ورد (Word) را آموزشی می بینید و طرح درس این آموزش، یادگیری کامل و سریع است-با دانلود آموزش

این پکیج آموزش ورد شامل 58 فیلم آموزش ورد با کیفیت بالا و فشرده شده می باشد. که در این دوره تمام قابلیت های نرم افزار ورد را برای شما به صورت کامل توضیح می دهم.

از این مجموعه 5 فایل از اول دو فصل به صورت رایگان است که می توانید استفاده کنید و قبل از خرید آموزش ورد کیفیت را بررسی کنید و مابقی بعد از خرید در اختیار شما قرار می گیرند. و بلافاصله پس از خرید به تمام ویدیو ها با کیفیت عالی دسترسی خواهید داشت.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۵۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش ورد Word" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش ورد Word" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ فصل اول آموزش تصویری ورد

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

فصل ۲ فصل دوم آموزش تصویری ورد

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر