نیمه شعبان مبارک، 50درصد تخفیف ویژه به مناسبت نیمه شعبان... مشاهده_همه_تخفیفات
( ۶ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

علوم کامپیوتر

۱۰۰۰۰ تومـــان
۵۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰ درصد
جزئیات

۱ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۲۲ دقیقه
حجم ۳۵.۷۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش طراحی لوگو با نرم افزار AAA Logo" :

در این آموزش به معرفی و آموزش نرم افزار طراحی لگو AAA Logo می پردازم.-با دانلود رایگانبه زبان فارسی


AAA Logo یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند در زمینه طراحی لوگو های حرفه ای به شمار می رود. نرم افزاری بسیار کامل با بیش از 8500 لوگو آبجکت آماده و بیش از 500 طرح کامل و لوگو زیبا که هریک می توانند بیانگر ایده ای نوین برای کاربران باشند.

محیط کاربری فوق العاده جذاب و سهولت در استفاده را می توان از مهم ترین قابلیت های کلیدی این نرم افزار برشمرد. با توجه به این که هر لوگو برای خود فلسفه ای دارد پس هرکس که بخواهد لوگو طراحی کند می بایست یا یک گرافیست ماهر باشد و یا بتواند به خوبی ایده خود را به طراح منتقل نماید. بهترین راه استفاده از همین نرم افزارهاست که فرد می تواند بدون هیچ دغدغه ای و به سادگی زیباترین لوگو ها را طراحی کند.

AAA Logo که به تازگی نسخه ی جدید آن ارائه شده است، امکان ویرایش تصاویر را نیز دارا می باشد، ضمن این که فرمت های متعددی را هم پشتیبانی می کند تا کاربر بتواند با هر فرمتی که می خواهد خروجی را ذخیره کند، امکان ذخیره سازی با کیفیت بسیار بالا از دیگر امکانات این ابزار به شمار می رود.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش طراحی لوگو با نرم افزار AAA Logo" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش طراحی لوگو با نرم افزار AAA Logo" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ طراحی لگو با نرم افزار AAA Logo

۱

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۶

پروفایل
san san
امتیاز من به این دوره
زوور سپاس

بسیار عالی مثل همیشه . ممنون


پروفایل
Mehdi Mehdi
امتیاز من به این دوره


پروفایل
محمد تقی زاده
امتیاز من به این دوره


پروفایل
محمد موسوی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
علی محمدی
امتیاز من به این دوره
خیلی خوب بود

مرسی آقای صلاحی


بیشتر