نوروز بهترین فرصت برای شروع یادگیری، تا 50% تخفیف ویژه به مناسبت سال جدید ... مشاهده_همه_تخفیفات

آموزش اصول طراحی لوگو برای ورود به بازار کار -دوبله فارسی لیندا

( ۸ بررسی با میانگین ۴.۸۸ امتیاز)
۲۵۰۰۰ تومـــان
۱۲۵۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰ درصد
جزئیات

۵۴ درس در ۱۰ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۵۵ دقیقه
حجم ۱۱۰۲.۱۸ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش اصول طراحی لوگو برای ورود به بازار کار -دوبله فارسی لیندا" :

در این دوره شما با اصول مهم طراحی لوگو و مباحثی چون نحوه برخورد و ارتباط آشنا می شوید و می آموزید که چطور با مشتری تعامل کنید تا به لوگو حرفه ای برسید.

این اصول طراحی لوگو را بیاموزید تا از خطاهای احتمالی پیشگیری کنید،کیفیت روند پیشرفت طراحی خود را بالا ببرید، با مشتری های پرتوقع به درستی رفتار کنید و مشکلاتی که در مسیر طراحی لوگو به آنها برمی خورید را حل کنید و در نهایت بتوانید به خوبی وارد بازار کار شوید.

این دوره، فقط در آموزش اصول طراحی لوگو خلاصه نمی شود و ون گلیچکا به شما آموزش می دهد که چگونه مبانی و اصول مهمی مانند تعیین هزینه و قرارداد و تصمیم گیری های حیاتی در روند ساخت هویت برای یک برند را درنظر داشته باشید تا لوگو نظر مشتری را جلب کند و در گرفتن پروژه های طراحی لوگو موفق باشید و کاری حرفه ای به مشتریان خود عرضه کنید.

شما آموزش می بینید تا به وسیله تهیه ی خلاصه ای از کار، خواسته های مشتری را تعیین و به درستی اجرا نمایید.

اینکه چگونه به خودتان انگیزه دهید و با استفاده از طرح های اولیه تان در مسیر طراحی پیش بروید را به صورت جامع فرا می گیرید. بعد از آن ون به سراغ وجه کاری می رود و توضیح می دهد که طراحی را چگونه به مشتری ارائه دهید و واکنش های متعاقب مثبت و منفی را کنترل کنید. در پایان به شما آموزش می دهد که چطور طراحی لوگو را به اتمام رسانده و با نوشته ها سبک بصری برند را زنده نگه دارید. در نتیجه شما با یادگیری تمامی این اصول مهم طراحی لوگو برای ورود به بازار کار آماده می شوید و می توانید در این عرصه به صورت حرفه ای فعالیت کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۹ قسمت آموزشی از ۵۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش اصول طراحی لوگو برای ورود به بازار کار -دوبله فارسی لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش اصول طراحی لوگو برای ورود به بازار کار -دوبله فارسی لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

پیش نیازهای آموزش اصول طراحی لوگو برای ورود به بازار کار -دوبله فارسی لیندا :

کار با ابزار طراحی لوگو مثل فتوشاپ، ایلستریتور و aaa logo که آموزش های آنها را در رسانه آموزشی لیموناد می توانید بیابید.

هدف گذاری دوره آموزشی :

شما در این دوره اصول مهم طراحی لوگو و رفتار با مشتری را می آموزید تا مشتری های خود را به خوبی جذب کنید و با قیمت خوبی کار خود را به آنها عرضه کنید در حالی که آنها کاملا راضی هزینه را پرداخت می کنند.

برای چه کسی مفید است ؟

مناسب برای کسانی که با نرم افزار می توانند هر چیزی را طراحی کنند، اما نمی توانند مشتری برای طراحی لوگو جذب کنند و کار کنند که آنها راضی باشند و هزینه مناسب را پرداخت کنند.

فصل ۱ معرفی

۱

۲

۳

فصل ۲ مشتری

فصل ۳ پروژه CSI

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۴ روند اکتشافی

فصل ۵ فرآیند طراحی

فصل ۶ ارائه ی کار

فصل ۷ بازخورد

فصل ۸ رونمایی

۱

۲

۳

۴

فصل ۹ الهام بگیرید

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

فصل ۱۰ نتیجه

۱

امتیاز کلی دوره

( ۴.۸۸)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۸

پروفایل
محمد امین مهتران
امتیاز من به این دوره


پروفایل
MORTEZA FAMERINI
امتیاز من به این دوره


پروفایل
Mohammad Saleh Ghaderi
امتیاز من به این دوره


پروفایل
احمد قربانپور
امتیاز من به این دوره


پروفایل
سجاد ز
امتیاز من به این دوره
خوب

خوب


بیشتر