فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید (بخش اول - پایه)

توسعه دهنده اندروید

۱۶۰۰۰ تومـــان
۹۶۰۰ تومـــان
۶ خریــــد
با تخفیف ۴۰ درصد باقی مانده
جزئیات

۲۰ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۲۹۵ دقیقه
حجم ۲۹۳.۰۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید (بخش اول - پایه)" :

این دوره در واقع یک پیشنیازی است برای برنامه‌نویسی اندروید و بخش اول از مجموعه دوره‌های «آموزش برنامه‌نویسی اندروید» محسوب می‌شود.-با دانلود آموزش

این دوره در واقع یک پیشنیازی است برای برنامه‌نویسی اندروید و بخش اول از مجموعه دوره‌های «آموزش برنامه‌نویسی اندروید از پایه تا پیشرفته» محسوب می‌شود.

مخاطب اصلی این فصل کسانی هستند که هیچ تجربهٔ کدنویسی ندارند و سعی شده که مفاهیم پایه با ساده‌ترین زبان بیان شود. ما این تضمین را به شما می‌دهیم که در پایان این دوره بتوانید به‌راحتی با پروژه‌های بزرگ کار کنید و کسب درآمد کنید.

این دوره بر اساس زبان برنامه‌نویسی جاوا است, و نرم‌افزاری که در این دوره برای توسعه مورد استفاده قرار می‌گیرد اکلیپس است. دلیل اینکه با این نرم‌افزار شروع به کار کردیم این است که این نرم‌افزار نسبت به اندروید استودیو ظاهر ساده‌تری دارد و اگر شما کار با این نرم‌افزار را به خوبی یاد بگیرید, برای استفاده از نرم‌افزار اندروید استودیو هیچ مشکلی ندارید و به راحتی می‌توانید از آن نرم‌افزار هم استفاده کنید.

این دوره یکی از قوی‌ترین و استانداردترین دوره‌های آموزش اندروید تا به حال است و سعی شده که پیچیده‌ترین و حرفه‌ای‌ترین مباحث به زبان خیلی ساده بیان شود.

در ابتدای این دوره کدنویسی زیادی در دستور کار نداریم و اول سعی شده که زمینهٔ آشنایی شما با مباحث مختلف فراهم گردد و در ادامهٔ کار، به صورت قدم‌به‌قدم کد‌نویسی بیشتری انجام می‌دهیم، به شکلی که کسانی که حتی یک خط کدنویسی نکرده‌اند هم با مشکلی مواجه نمی‌شوند و در اواسط دوره متوجه می‌شوند که کدهای بسیاری را فرا گرفته‌اند.

یادگیری بخش های بعدی آموزش برنامه‌نویسی اندروید از پایه تا پیشرفته روی لینک کلیک کنید:

1. فیلم آموزش اندروید از پایه تا پیشرفته (بخش دوم - برنامه نویسی)

2. آموزش برنامه‌نویسی اندروید (بخش سوم - برنامه‌نویسی پیشرفته)

3. آموزش اندروید از پایه تا پیشرفته (بخش چهارم – برنامه‌نویسی پیشرفته)

5. فیلم آموزش اندروید از پایه تا پیشرفته (بخش پنجم – دیتابیس و وای‌فای)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید (بخش اول - پایه)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید (بخش اول - پایه)" فیلم های آموزشی را می توانید دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۶ قسمت آموزشی از ۲۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

پیش نیازهای فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید (بخش اول - پایه) :

مخاطب اصلی این فصل کسانی هستند که هیچ تجربهٔ کدنویسی ندارند و آموزش به صورت قدم به قدم کدنویسی را از صفر یاد خواهید گرفت و پیشنیازی برای برنامه‌نویسی اندروید خواهد بود. در این دوره پیچیده‌ترین و حرفه‌ای‌ترین مباحث به زبان خیلی ساده مطرح شده است

هدف گذاری دوره آموزشی :

یادگیری مفاهیم برنامه نویسی اندروید

برای چه کسی مفید است ؟

مخاطب اصلی این فصل کسانی هستند که هیچ تجربهٔ کدنویسی ندارند و سعی شده که مفاهیم پایه با ساده‌ترین زبان بیان شود. ما این تضمین را به شما می‌دهیم که در پایان این دوره بتوانید به‌راحتی با پروژه‌های بزرگ کار کنید و کسب درآمد کنید.

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار اکلیپس (Eclipse IDE for Java) 

دانلود eclipse

فصل ۱ آموزش برنامه نویسی اندروید (بخش اول - پایه)

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر