( ۱۹ بررسی با میانگین ۴.۷۴ امتیاز)

طراح گرافیک

جزئیات

۳۷ درس در ۲ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۸۶۷ دقیقه
حجم ۱۲۷۲.۴۸ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش تصویری فتوشاپ" :

در این دوره آموزشی ویدیویی به صورت کامل و جامع به بررسی تکنیک های فتوشاپ می پردازیم. ۳۷ درس در قالب۲ فصل برای شما تنظیم شده است.-با دانلود رایگان

فتوشاپ (Photoshop) یک پردازشگر گرافیکی است که توسط شرکت Adobe طراحی و توسعه‌یافته است. یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارها که برای ایجاد، ویرایش، اصلاح، ترکیب و تغییر عکس‌ها به کار می‌رود. این نرم‌افزار دارای ابزارهایی قوی است که به کاربرانش اجازه می‌دهد هر آنچه مدنظرشان است روی عکس‌ها انجام دهند.

فتوشاپ همچنین با دیگر نرم‌افزارهای شرکت Adobe برای ویرایش و ساخت انیمیشن و لوح‌های فشرده ارتباط قوی دارد.

کاربردهای نرم‌افزار فتوشاپ:

ساخت و ایجاد تصاویر / ویرایش تصاویر / گذاشتن effect های مختلف بر روی تصاویر / اصلاح و بهبود رنگ‌بندی تصاویر / ترکیب تصاویر با همدیگر / ترکیب متن با تصاویر / طراحی لوگو ، کارت ویزیت و…. / و بسیاری قابلیت‌های دیگر. 

نرم‌افزار فتوشاپ قابلیت‌های بسیار زیادی دارد ولی شناخت آن در سطح مبتدی به نوعی برای همه افراد لازم است. تقریباً تمام افرادی که به‌ نحوی با گرافیک ثابت و متحرک سروکار دارند می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده کنند. گرافیست‌ها، صاحبین شرکت‌های تبلیغاتی، طراحان سایت، عکاسان، نشریات و مجلات، انیمیشن‌سازها، طراحان نرم‌افزارها و… ازجمله افرادی هستند که از این نرم‌افزار می‌توانند، استفاده کنند.

در این دوره آموزش تصویری ، قصد داریم شمارا با مقدمات اولیه کار با نرم افزار فتوشاپ آشنا کنیم. آنچه در دوره مقدماتی آموزش کاربردی نرم افزار فتوشاپ خواهید دید، در سرفصل عنوان شده است.

توجه: پس از ورود به "آموزش تصویری فتوشاپ" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۹ قسمت آموزشی از ۳۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

فصل ۱ فیلم آموزش فتوشاپ بخش اول

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

فصل ۲ فیلم آموزش فتوشاپ بخش دوم

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

امتیاز کلی دوره

( ۴.۷۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱۹

پروفایل
حسین چهره
امتیاز من به این دوره


پروفایل
احمد راحت
امتیاز من به این دوره


پروفایل
مریم مرادیان
امتیاز من به این دوره


پروفایل
علی علیشیری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
قاسم آرین
امتیاز من به این دوره


بیشتر