logo campain

ساخت فهرست در Word با فشردن یک دکمه با کمک استایل ها

مهندس نرم افزار

توضیحات "ساخت فهرست در Word با فشردن یک دکمه با کمک استایل ها" :

آموزش ساخت فهرست در Word (ورد) با فشردن یک دکمه با کمک استایل ها-با دانلود رایگان آموزش

بنا به درخواست یکی از دوستان که چندین بار ازم خواسته بود تا فهرست بندی خودکار توی Word رو بهش یاد بدم(فهرست مطالب در Word با کمک استایل ها و به صورت اتوماتیک)، البته یه بار سریع گفتم ولی متوجه نشد، گفتم یه فیلم آموزشی درست کنم و توی اون نحوه ی استفاده از این تکنیک فوق العاده که حسابی به درد تایپیست ها می خوره رو آموزش بدم.

اگه تا حالا چیزی تایپ کرده باشید و بخواین واسه اون فهرست قرار بدید می دونید چی میگم چون کار فوق العاده طاقت فرسائیه! ولی با این روش تنها کافیه هنگام نوشتن متن، واسه تیترها استایل مخصوصه تعریف شده رو اعمال کنیم و به راحتی پس از اتمام کار یه فهرست آماده با فشرده تنها یک دکمه تحویل بگیریم! در این فیلم 17 دقیقه ای سعی کردم روش کار رو به طور کامل توضیح بدم.

برای راست چین بودن فهرست به صورت پیش فرض، از منوی page setup زبانه layout قسمت section direction گزینه right to left را انتخاب کنید تا همیشه فهرست شما بعد از هر به روزرسانی راست چین بوده و نیازی به استفاده از ctrl shift نباشد.

منبع: ermile.com و evazzadeh.com

"ساخت فهرست در Word با فشردن یک دکمه با کمک استایل ها" رایگان می باشد و می توانید این آموزش را به صورت رایگان دانلود کنید