جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

طراح گرافیک

جزئیات آموزش

۴۷ درس در ۲ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۴۲۱ دقیقه
حجم ۶۶۸.۰۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش ایندیزاین (Adobe InDesign) برای صفحه بندی و صفحه آرایی" :

دوره رایگان آموزش صفحه آرایی در ایندیزاین (adobe Indesign )، شما با این آموزش صفحه آرایی می توانید مجله، بروشور و کتاب را صفحه بندی کنید.

در این دوره آموزش InDesign (ایندیزاین ) برای صفحه آرایی مجله و طراحی روزنامه، سر رسید، کاتالوگ و یا حتی کتاب می باشد.ایندیزاین با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه نشر و همچنین دارا بودن ابزارهای بسیار پیشرفته صفحه آرایی و صفحه بندی در طراحی و ساخت بسیاری از مجله ها و روزنامه های معروف جهان و ایران مورد استفاده قرار گرفته است. از صفحه بندی در  ایندیزاین می‌توان در تنظیم حروف، ایجاد سبک‌های حروف (Typographic Styles)، بکارگیری ابزار برای تنظیم دقیق قرارگیری عناصر گرافیکی، قابلیت استخراج خودکار اطلاعات از فرمت‌های متنوع و تنظیم اندازه‌های ستون‌ها، کادرها و صفحه‌بندی استفاده کرد.
اگر ادوبی ایندیزاین را به خوبی آموزش ببینید ساخت پوستر، طراحی آگهی، ساخت بروشور، طراحی و صفحه بندی مجله و کتاب و روزنامه کاری جذاب برای شما خواهد بود.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱۳ قسمت آموزشی از ۴۷ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "فیلم آموزش ایندیزاین (Adobe InDesign) برای صفحه بندی و صفحه آرایی" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

پیش نیازهای فیلم آموزش ایندیزاین (Adobe InDesign) برای صفحه بندی و صفحه آرایی :

نیاز ندارید

هدف گذاری دوره آموزشی :

با استفاده از این نرم افزار زمان مورد نیاز جهت تنظیمات چاپی و صفحه بندی بسیار کمتر می شود و به سهولت می توان در مدت زمانی کم کارهای بسیار جذابی را ارائه کرد. شایان ذکر است که در نسخه های ME این نرم افزار امکانات فارسی به صورت پیش فرض وجود دارد و می توانیم بدون نیاز به نرم افزار فارسی نویس، از آن استفاده کنیم.

برای چه کسی مفید است ؟

افرادی که تمایل دارند محصول را برای چاپ صنعتی آماده کنند - افرادی که در جستجوی نرم افزاری جهت صفحه بندی و تنظیم کتاب یا مجله هستند

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار Adobe Indesign

فصل ۱ فصل اول

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

فصل ۲ فصل دوم

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

امتیاز کلی دوره

( ۴.۹۷)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲۹

پروفایل
مهدی سوشی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
بیتا بیتا
امتیاز من به این دوره


پروفایل
اشکان نوری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
حکیم وحیدی
امتیاز من به این دوره
دمت گرم

دمت گرم عالی بود مثل همیشه


پروفایل
مشکات نادری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
حسن حیدری
امتیاز من به این دوره


بیشتر