فیلم آموزش میکس و مونتاژ فیلم با corel video studio

( ۶ بررسی با میانگین ۴.۳۳ امتیاز)

طراح گرافیک

جزئیات

۲۳ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۳۴۸ دقیقه
حجم ۸۳۰.۴۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش میکس و مونتاژ فیلم با corel video studio" :

در این دروه آموزشی قصد داریم شما را با نرم افزار corel video studio برای میکس و مونتاژ فیلم آشنا و نحوه استفاده آن را آموزش دهیم.-با دانلود رایگان

تولید و انتشار یک فیلم علاوه بر برخورداری از یک دوربین فیلم برداری ایده آل و مناسب ، نیاز به نرم افزاری دارد که به وسیله آن تدوینگر بتواند با هنر و استعداد خود و قابلیت هایی که آن نرم افزار ارائه می دهد، آن فیلم را تولید و منتشر کند. Corel VideoStudio یکی از نرم افزار های معروف در زمینه میکس و مونتاژ هست. به علت داشتن رابط کاربری ساده و در عین حال جذاب کاربران زیادی در جذب خود کرده است.

نرم افزار کورل ویدئو (corel videoStudio) نرم افزاری پیشرفته و در عین حال ساده است که هر کسی به راحتی می تواند با استفاده از آن کار انتقال تصاویر و ویدیوها به کامپیوتر و مونتاژ آنها را انجام دهد. توسط این نرم افزار می توان کلیپ ها را پس از وارد کردن به کتابخانه، ویرایش کرده، آنها را در timeline قرار داد، انتقال ها (transitions) را بین کلیپ ها قرار داده و عنوان و زیرنویس اضافه کرد. امکانات کار با فیلترهای ویدیو، کلیپ های هم پوشانی (overlay)، دنبال کردن حرکت (motion tracking) و مسیرهای حرکتی نیز توسط این نرم افزار شرکت corel به راحتی قابل انجام است.

توجه: پس از ورود به "فیلم آموزش میکس و مونتاژ فیلم با corel video studio" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۲۳ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

فصل ۱ آموزش Core Video Studio

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

امتیاز کلی دوره

( ۴.۳۳)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۶

پروفایل
یاسین بهادری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
بنیامین مرادپور
امتیاز من به این دوره
این آموزش عالیه

هم محتوا هم کیفیت ویدئو ها و هم تدریس عالیه. از همتون ممنون


پروفایل
فرشاد حضرتی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
غزل ایزدی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
مظاهری رحیمی
امتیاز من به این دوره
corel video studio

عالی توضیحات وبیان عالی فقط صدای محیطی یا نویز مقداری ازار دهنده است تشکر از زحمات روز افزون شما ارزوی توقیق شما را دارم غفران الهی را برای گذشتگان


بیشتر