فیلم آموزش میکس و مونتاژ فیلم با corel video studio

( ۲۴ بررسی با میانگین ۴.۵۸ امتیاز)

طراح گرافیک

جزئیات

۲۳ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۳۴۸ دقیقه
حجم ۸۳۰.۴۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش میکس و مونتاژ فیلم با corel video studio" :

در این دروه آموزشی قصد داریم شما را با نرم افزار corel video studio برای میکس و مونتاژ فیلم آشنا و نحوه استفاده آن را آموزش دهیم.-با دانلود رایگان

تولید و انتشار یک فیلم علاوه بر برخورداری از یک دوربین فیلم برداری ایده آل و مناسب ، نیاز به نرم افزاری دارد که به وسیله آن تدوینگر بتواند با هنر و استعداد خود و قابلیت هایی که آن نرم افزار ارائه می دهد، آن فیلم را تولید و منتشر کند. Corel VideoStudio یکی از نرم افزار های معروف در زمینه میکس و مونتاژ هست. به علت داشتن رابط کاربری ساده و در عین حال جذاب کاربران زیادی در جذب خود کرده است.

نرم افزار کورل ویدئو (corel videoStudio) نرم افزاری پیشرفته و در عین حال ساده است که هر کسی به راحتی می تواند با استفاده از آن کار انتقال تصاویر و ویدیوها به کامپیوتر و مونتاژ آنها را انجام دهد. توسط این نرم افزار می توان کلیپ ها را پس از وارد کردن به کتابخانه، ویرایش کرده، آنها را در timeline قرار داد، انتقال ها (transitions) را بین کلیپ ها قرار داده و عنوان و زیرنویس اضافه کرد. امکانات کار با فیلترهای ویدیو، کلیپ های هم پوشانی (overlay)، دنبال کردن حرکت (motion tracking) و مسیرهای حرکتی نیز توسط این نرم افزار شرکت corel به راحتی قابل انجام است.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۲۳ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "فیلم آموزش میکس و مونتاژ فیلم با corel video studio" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

فصل ۱ آموزش Core Video Studio

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

امتیاز کلی دوره

( ۴.۵۸)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲۴

پروفایل
مهدی باقری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
ابراهیم بلغند
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی


پروفایل
مریم عامزی مریم عامزی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
رضا قربانعلی زاده
امتیاز من به این دوره


پروفایل
حسین کلاهی نژاد
امتیاز من به این دوره


بیشتر