طراح گرافیک

جزئیات

۹ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۷۲ دقیقه
حجم ۱۳۰.۱۹ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش تبدیل فرمت فیلم و صدا با Xilisoft" :

در این دوره آموزشی رایگان قصد داریم تبدیل فرمت فیلم و صدا را با نرم افزار Xilisoft آموزش دهیم و نحوه کار با Xilisoft آموزش دهیم.

Xilisoft Video Converter يك ابزار بسيار قدرتمند و کاربردی که به کمک آن قادر خواهید بود به راحتي روي اكثر فرمت هاي صوتي و تصويري احاطه كامل داشته باشد و بتواند اكثر اين فرمت ها را به يكديگر تبديل كند . همچنين سرعت بالا در تبديل فرمت ها يكي از قابليت هاي اصلي این نرم افزار است . 

در این دوره آموزشی نحوه خروجی گرفتن از فیلم ها برای سایت یوتیوب و آپارات را آموزش خواهیم داد. در پایان هم نرم افزار Handbrake برای کاهش حجم فیلم و لیستی از برترین Video hosting service ها را معرفی خواهیم کرد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۹ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "فیلم آموزش تبدیل فرمت فیلم و صدا با Xilisoft" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

فصل ۱ فیلم آموزش convert فیلم با Xilisoft

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۶

پروفایل
Amir Hossein بی نام
امتیاز من به این دوره


پروفایل
fataneh layeghi
امتیاز من به این دوره
نکات مهم

به نظرم خیلی عالی و روان گفته شد مرسی استاد


پروفایل
Cyrus cyber
امتیاز من به این دوره
در یک کلام

در یک کلام عالی و پر مفهوم بود،،و مانند آموزش هایی که بعضی از افراد که بعضاً استاد هستند و در دانشگاه ها درس میدهند،،بیخود طولانی و وقت تلف کن نبود که یک سری مثال های بیخود و ابتدایی رو سر هر آیکنی میگویند و بیخودی و بیجهت طولانی و وقتگیر و کم مفهوم می کنند..


پروفایل
essi jr.
امتیاز من به این دوره


پروفایل
فریبا عباسی
امتیاز من به این دوره
آموزش نرم افزار Xilisoft Video Converter

بسیار عالی و جامع و کامل بود مرسی از استاد عزیز خداقوت


پروفایل
مهدی سیستانی
امتیاز من به این دوره


بیشتر