( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۵۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۱۷ درس در ۶ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۵۵ دقیقه
حجم ۹۴.۷۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش طراحی رابط کاربری با Adobe Experience Design (دوبله لیندا)" :

در این فیلم آموزش رابط کاربری پیچیدهبدون نوشتن یک خط کد با Adobe Experience Design به زبان فارسی را ببینید.-با دانلود آموزش

این فیلم آموزش Adobe Experience Design به زبان فارسی و دوبله از لیندا می باشد.

Adobe Experience Design CC نرم افزاری است که آخرین نسخه برای مکینتاش به تازگی از طرف Adobe عرضه شده است . طراحی و ساخت prototype برای وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه با Adobe ED بسیار آسان و کار آمد است . آموزش Adobe Experience Design بهترین گزینه و راه حل برای طراحان UX است تا به بهترین نتیجه برسند . در این دوره آموزش Adobe Experience Design CC به طراحی بصری , نمونه سازی , wireframing و ...  پرداخته می شود و تنها جایگزین همه ابزارهای موجود خواهد شد. ادوبی اکسپرینس دیزاین یک برنامه سبک وزن و آسان برای استفاده طراحان رابط کاربری و تجربیات کاربری است که برای ایجاد و اتصال رابط ها با هم در وب، دسکتاپ و سیستم عامل های تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد .

“تام گرین” مدرس با سابقه لیندا ، شما رو با این برنامه جدید آشنا خواهد کرد.  فیلم آموزش Adobe Experience Design CC را تدرسی خواهد کرد.


توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش طراحی رابط کاربری با Adobe Experience Design (دوبله لیندا)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش طراحی رابط کاربری با Adobe Experience Design (دوبله لیندا)" فیلم های آموزشی را می توانید دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۱۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

فصل ۱ شروع

۱

۲

۳

۴

فصل ۲ انتخاب ارتبوردها در Experience Design

فصل ۳ اضافه کردن محتوا

فصل ۴ Prototype - اتصال آرتبورد ها به هم

فصل ۵ تست کردن ، به اشتراک گذازی و خروجی گرفتن از پروژه

۱

۲

فصل ۶ حرف آخر

۱

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
رسول آخوندی
امتیاز من به این دوره


بیشتر