50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت جشنواره یادگیری تابستان مشاهده_همه_تخفیفات

آموزش ساخت آزمون الکترونیکی فارسی با نرم افزار Wondershare QuizCreator

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی

۹۰۰۰ تومـــان
۴۵۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۴ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۶۸ دقیقه
حجم ۲۱۲.۴۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ساخت آزمون الکترونیکی فارسی با نرم افزار Wondershare QuizCreator" :

دبیر منتخب فردین صلواتی، نحوه ساخت آزمون الکترونیکی فارسی و کار با نرم افزار Wondershare QuizCreator را در 4 جلسه به طور کامل آموزش می دهد.

در این 4 جلسه آموزشی سعی شده است که کاربران را با روش ساخت آزمون الکترونیکی فارسی آشنا نمایم. طراحی سوالات تستی چهار گزینه ای، چند گزینه ای، جای خالی، جورکردنی، کوتاه پاسخ و ... از اهداف این دوره آموزش ویدیویی است.

 تمامی دبیران در مقاطع تحصیلی دبستان، راهنمایی، دبیرستان، اساتید دانشگاه، موسسات آموزشی و شرکت های خصوصی می توانند در این دوره آموزشی ویدیویی شرکت نمایند و با روش ساخت سوالات الکترونیکی آشنا شوند و کار با نرم افزار Wondershare QuizCreator را بیاموزند.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ساخت آزمون الکترونیکی فارسی با نرم افزار Wondershare QuizCreator" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش ساخت آزمون الکترونیکی فارسی با نرم افزار Wondershare QuizCreator" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

پیش نیازهای آموزش ساخت آزمون الکترونیکی فارسی با نرم افزار Wondershare QuizCreator :

نیاز به پیش نیاز خاصی نیست.

هدف گذاری دوره آموزشی :

در این دوره آموزشی سعی شده است که کاربران را با روش ساخت سوالات الکترونیکی آشنا نمایم. طراحی سوالات تستی چهار گزینه ای، چند گزینه ای، جای خالی، جورکردنی، کوتاه پاسخ و ... از اهداف این جلسه آموزشی است. 

برای چه کسی مفید است ؟

تمامی دبیران در مقاطع تحصیلی دبستان، راهنمایی، دبیرستان، اساتید دانشگاه، موسسات آموزشی و شرکت های خصوصی می توانند در این جلسه شرکت نمایند.

ابزارهای مورد نیاز :

نرم افزار Wondershare QuizCreator

فصل ۱ روش ساخت سوالات الکترونیکی

۱

برنامه Quiz Creator به صورت زیپ شده، در پیوست این قسمت قرار دارد.

۲

۳

۴

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
لیلا علیجانزاده
امتیاز من به این دوره


بیشتر