مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۲۹۰۰۰ تومـــان
۸۷۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۴ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۳۴ دقیقه
حجم ۲۹۰.۹۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش آمادگی برای آزمون استخدامی" :

در این دوره آموزشی به شما مهارت هایی آموزش داده می شود که بتوانید در آزمون استخدامی نتیجه بهتری بگیرید، البته بدانید که این آموزش جایگزین مطالعه و تلاش شما نیست

مطمئنم که شما هم موافقید که یکی از مهمترین عوامل ترس از آزمون های استخدامی این است که ما دقیقا نمی دانیم باید چگونه در مدت کم خود را برای این آزمون سرنوشت ساز آماده کنیم. حال وقتی ما این مورد مهم را بدانیم دیگر چه دلیلی برای ترسیدن و استرس وجود خواهد داشت؟

یکی از موارد بسیار مهمی که در این دوره آموزشی مورد بررسی قرار گرفته همین نکته ی مهم است که در این بازه ی زمانی اندک چه کاری انجام دهیم  و چه منابعی را مورد مطالعه قرار دهیم تا بتوانیم بیشترین درصد پاسخگویی به سوالات را داشته باشیم.

اگر شما در آزمون استخدامی قبول شده و در یک نهاد معتبر مشغول به کار شوید دیگر یک فرد معمولی نخواهید بود و همچون ستاره ای در جمع های معمولی و غیرمعمولی،مراسم،جشن ها و عزاداری ها خواهید درخشید و همگان شما را به عنوان فردی ارزشمند در آن مراسم خواهند شناخت.پس اگر دوست دارید از یک انسان معمولی به یک انسان ویژه تبدیل شوید باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا در آزمون استخدامی مدنظرتان قبول شوید.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش آمادگی برای آزمون استخدامی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

آموزش آمادگی برای آزمون استخدامی برای چه کسی مفید است ؟

این دوره برای کسانی که قصد شرکت در آزمون های استخدامی را دارند مناسب می باشد

کسانی که می خواهند مهارت های خود را در خصوص آمادگی برای شرکت در آزمون افزایش دهند.

فصل ۱ آموزش افزایش مهارت شرکت در آزمون استخدامی

۱

۲

۳

۴

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر