مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۳۲۰۰۰ تومـــان
۱۶۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۴ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۶۹ دقیقه
حجم ۹۱.۴۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "چگونه درخواست افزایش حقوق دهیم ؟" :

در این دوره آموزشی با راز و تکنیک های مهم و کاربردی برای درخواست افزایش حقوق و اینکه شما باید چه کارهایی انجام دهید تا حقوق شما نیز افزایش یابد آشنا خواهید شد.

تقریبا، همه دنبال افزایش درآمد و در راستای اون افزایش حقوق خودشون هستند. تو این دوره آموزشی قراره دقیقا در مورد افزایش حقوق صحبت کنیم.

فقط بزرگواران دقت داشته باشید که تو این دوره آموزشی می خواهیم در مورد افزایش حقوق صحبت کنیم نه افزایش درآمد، یعنی باید چه کارکنیم تا در جایی که داریم کار می کنیم حقوق بیشتری نسبت به چیزی که الآن داریم می گیریم دریافت کنیم.

دیگه دوره آموزشی شیرین تر از این میخواین؟

بزارین اول کار بگم دوره آموزشی به درد چه کسانی می خوره و به درد چه کسانی نمی خوره.

شاید این دوره آموزشی از معدود دوره های آموزشی باشه که به درد همه ی افراد جامعه می خوره،چرا که اکثرا افراد حقوق بگیر هستند (البته روی صحبت ما با کسانی است که میزان حقوقشون در اختیار مدیر اونهاست و به عبارتی کامل تر مدیر میتونه به اختیار و با نظر خودش حقوق اونها رو افزایش بده)پس با توجه به مطالب فکر کنم متوجه شدین که این دوره آموزشی فقط برای کارمندان دولت که افزایش حقوق در اختیارات مدیرشون نیست مناسب نیست مگر اینکه علاوه بر کارمند دولت بودن در جای دیگری نیز (شرکت های خصوصی،موسسه ها،فروشگاه ها و...)کارمند هستند و اون جا هم حقوق می گیرند.

پس با این تفاسیر اگه شما بزرگواری که دارید این مطالب رو مطالعه می کنید در یک فروشگاه، پیتزایی، نانوایی، شرکت خصوصی، موسسه غیرانتفاعی، مدارس غیرانتفاعی، شرکت های بیمه، آژانس های هواپیمایی، خدمات کامپیوتری، کافی نت، کافه بستنی، خیاطی، مطب پزشک، داروخانه، دفتر وکالت، عطاری، عکاسی و خلاصه هر کجایی که کارمند هستین و یا حتی یه حقوق بگیر ساده هستید.

می خوام بهتون اطمینان بدم این دوره آموزشی آموزشی میتونه حقوق شما رو افزایش بده و از سال 98 دریافتی بیشتری از صاحب کار یا مدیرتون داشته باشید.

فقط یه شرط داره:

شرطش هم اینه که موارد و نکات گفته شده در این آموزش رو اجرا کنید تا نتیجه ی اون رو ببینید.

چرا لازم است در این دوره آموزشی ثبت نام کنید؟

وقتی پای صحبت بعضی افراد می نشینیم می گویند مدیر قدرمان را نمیداند ولی در واقع خودشان قدر خودشان را نمی دانند،چرا که هر مدیر یا صاحب کاری ایده آل هایی برای خودش دارد و آنها حاضر نیستند بدون دلیل حقوق کارمندان خود را افزایش دهندو به نظر می رسد برای افزایش حقوق هم خساستی ندارند و حقوق خیلی از کارمند ...

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۲۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "چگونه درخواست افزایش حقوق دهیم ؟" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری چگونه درخواست افزایش حقوق دهیم ؟ :

در این دوره آموزشی با این راز مهم و اینکه شما باید چه کارهایی انجام دهید تا حقوق شما نیز افزایش یابد آشنا خواهید شد.

فصل ۱ فصل اول

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر