جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

آموزش تکنیک‌های زبان بدن برای مذاکره مدیران - دوبله فارسی از لیندا

۲۰۰۰۰ تومـــان
۱۰۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۱۴ درس در ۷ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۵۱ دقیقه
حجم ۱۷۸.۲۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش تکنیک‌های زبان بدن برای مذاکره مدیران - دوبله فارسی از لیندا" :

در این دوره آموزشی شما با اصول زبان بدن و یادگیری تکنیک های زبان بدن و ارتباط غیر کلامی که توسط دکتر کرول کینزی گومن تدریس شده است آشنا می شوید.

تحقیقات نشان می دهد ، هنگامی که کلام شما با زبان بدن شما  اختلاف داشته باشند ، مخاطب بین آنچه از شما می بیند و آنچه می شنود، مجبور است یکی را مورد توجه قرار دهد و ناخوداگاه زبان بدن شما را باور می کند. 

در این آموزش زبان بدن ،دکتر "کرول کینزی گومن" متخصص زبان بدن در محیط کار، نشان می دهد که زبان بدن چگونه تعبیر شده و در بیشتر اوقات اشتباه تعبیر می شود. علاوه بر این شش نشانه غیرکلامی را که برای گذاشتن تأثیر اولیه ی مثبت باید از آنها آگاه باشید، را می آموزید. او درباره اهمیت زبان بدن برای رهبران صحبت می کند و نشان می دهد که چطور می توانید برای خود ظاهر مدیریتی ایجاد کنید. در پایان، کرول چند ترفند ساده و مؤثر برای ارتباط برقرار کردن از طریق زبان بدن را عنوان می کند. کارول همچنین از اهمیت زبان بدن برای لیدرها صحبت می کند و نشان می دهد چطور می توانید که حضور شما به عنوان یک رهبر حس شود. در آخر، نکات ساده و مفیدی را بیان می کند تا با ژست ها و حالات ایستادن ارتباط برقرار کنید. 

درباره مدرس:

کارول کینزی گومن (Carol Kinsey Goman) سخنران بین المللی و متخصص در زمینه ی تاثیر زبان بدن در رهبری است. او مربیگریِ مدیران اجرایی، زنان رهبر و فروشندگان را به عهده داشته است و نماینده ها را از طریق استفاده از اعتماد به نفس، اعتبار، اهمیت دادن به دیگران و کاریزما تغییر داده تا روابط کاریِ قوی و سازنده ای شکل بگیرد. او بیش از 300 مقاله در زمینه هایی مانند تغییرات سازمانی، رهبری، نوآوری، ارتباطات در محل کار، افزایش انگیزه کارمندان، جذب و حفظ افراد متخصص و تکنیک های کسب و کار بین المللی را منتشر کرده است. کینزی 12 کتاب با موضوع کسب و کار را تالیف کرده است که دوتا از معروف ترینِ آنها شامل he Silent Language of Leaders: How Body Language Can Help—or Hurt—How You Lead و The Truth about Lies in the Workplace: How to Spot Liars and What to Do about Them می شود. او بلاگر اصلیِ سایتِ Forbes است و به عنوان نویسنده ی معتبر در رسانه هایی مانند IndustryWeek، Investors Business Daily، CNN's Business Unusual، Bloomberg TV، Washington Post و NBC Nightly News شناخته می شود.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۱۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش تکنیک‌های زبان بدن برای مذاکره مدیران - دوبله فارسی از لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

از سری آموزش های لیندا - Lynda

عنوان اصلی آموزش : Body Language for Leaders

فصل ۱ مقدمه و آشنایی با دوره

۱

فصل ۲ زبان بدن شما چگونه خوانده می شود

۱

۲

۳

فصل ۳ تاثیرگذاری مثبت اولیه

فصل ۴ نحوه ی ارزیابی رهبران

فصل ۵ سبک و سیاق در صدا

فصل ۶ ژست و طرز ایستادن

۱

۲

۳

فصل ۷ نتیجه گیری

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۶

پروفایل
sasan dehghani
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

خلاصه و کاربردی


پروفایل
حجت بخشی
امتیاز من به این دوره
زبان بدن

آموزشی روان وخوانا در مورد بدن می دهد.


پروفایل
Sara بی نام
امتیاز من به این دوره
عالی-عالی

خلاصه-کامل-پر محتوا


پروفایل
سید محمد علوی
امتیاز من به این دوره
تشکر

دوره خوبی بود تشکر


پروفایل
کامران محمدی
امتیاز من به این دوره
body language

مطالب مفیدی بیان شد. کاملا مفید.


پروفایل
محمد مهدی افیونیان
امتیاز من به این دوره
عالیه

دوبله فارسی عالی و کاربردی


بیشتر