جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

چگونه حوزه کسب و کار خود را انتخاب کنیم؟ (بهترین و پول سازترین)

تبلیغ نویس فروش محصولات آموزشی

جزئیات آموزش

۵ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۲۰ دقیقه
حجم ۲۶.۳۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "چگونه حوزه کسب و کار خود را انتخاب کنیم؟ (بهترین و پول سازترین)" :

در این دوره شما نحوه انتخاب بهترین و پول سازترین حوزه برای شروع کسب و کار اینترنتی را می آموزید، مناسب ترین موضوع همیشه بر اساس تکنیک های علمی بدست می آید.

زمانی که شما تصمیم به شروع کسب و کار خود می کنید به طور حتم این سوالات در ذهن شما شکل می گیرد که:

چگونه بهترین حوزه برای کسب و کار خود را انتخاب کنم؟

از کجا متوجه شویم که یک حوزه، مشتری زیادی دارد؟

من به بیشتر از یک حوزه علاقه‌مند هستم! چه کار کنم؟

چطور بهترین ایده خلاقانه را برای راه اندازی کسب و کارم پیدا کنم؟

که این سوالات مقدمه ایجاد یک کسب و کار است شما باید به این نکته توجه داشته باشید که همیشه موضوعي را براي كسب و كار اينترنتی و حتی كسب و كارهاي سنتی انتخاب كنيد كه نقطه مشترك سه پارامتر مهارت و علاقه خود، مقبولیت و پولسازی آن در جامعه هدف را داشته باشد.

در اين دوره آموزشی، تكنيكها و فرمولهاي علمي و اثبات شده برای سنجش و بررسي ميزان تاثير هر يك از اين پارامترها در موضوع و حوزه انتخابی شما آموزش داده می شود و در نهايت نحوه نتيجه گيری صحيح و اصولي از آن بررسی ها را بدست مي آوريد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۵ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "چگونه حوزه کسب و کار خود را انتخاب کنیم؟ (بهترین و پول سازترین)" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

پیش نیازهای چگونه حوزه کسب و کار خود را انتخاب کنیم؟ (بهترین و پول سازترین) :


هدف گذاری دوره آموزشی :

هدف از اين دوره روشن کردن مسیر کسب و کار اینترنتی است تا بتوانید از اينترنت درآمد قابل قبولي داشته باشید بدون برخورد با موانع و با حداقل ريسك ورشكستگي و كمترين هزينه هاي تحميلي كار خود را استارت زده و با اطمينان خاطر به فعاليت در پيشبرد اهداف كسب و كار خود بپردازید.

برای چه کسی مفید است ؟

افرادي كه به دنبال  راه اندازي كسب و كار اينترنتي هستند و يا مي خواهند كسب و كار سنتي خود را با راه اندازي بخش اينترنتي تقويت كنند

و كلا افرادي كه مهارتها و تخصصهایی قابل عرضه در سطح اينترنت دارند و می خواهند كسب درآمد از اينترنت داشته باشند ميتوانند با گذراندن اين دوره فشرده و عملي با ديد باز و زاويه ديد جديد شروع به فعاليت و كسب درآمد از اينترنت بپردازند

ابزارهای مورد نیاز :


فصل ۱ ايده پردازي

۱

۲

۳

۴

۵

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
محمد لشکربلوکی
امتیاز من به این دوره
عالی بود این مجموعه

ممنون از مدرس بابت اموزش خوب و کاملی که تهیه کرده اند.


بیشتر