logo campain
۵۵۰۰۰ تومـــان
۴۹۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۱۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۱ نفر
کد تخفیف دارید؟
  • ضمــانــت بـازگــشــت وجــه
  • دسترسی دائمی به آموزش
  • پشتیبانی و ارتباط با مدرس
  • امکان دانلود و پخش آنلاین
جزئیات آموزش

۵ درس در ۱ فصل

سطح تمام سطوح
مدت زمان ۵۰ دقیقه
حجم ۲۶۷.۳۹ مگابایت

فصل ۱ موفقیت در کسب و کار

۱

قسمت اول

مشاهده رایگان
۲

قسمت دوم

۳

قسمت سوم

۴

قسمت چهارم

۵

قسمت پنجم

توضیحات "سمینار آموزش موفقیت در کسب و کار اثر رابرت کیوساکی" :

رابرت کیوساکی نویسنده کتاب پدر پولدار و پدر فقیر در این سمینار آموزشی با دوبله فارسی به شما تکنیک هایی آموزش می دهد که بتوانید کسب و کار خود را موفق کنید.

در سمینار آموزش موفقیت در کسب و کار، رابرت کیوساکی شما را با مدل های کسب درآمد و نحوه درآمد زایی آشنا می کند.

 در دنیای کسب و کار، چهار مدل درآمدی وجود دارد.

    کارمندان

    خود اشتغالان

    کارافرینان

    سرمایه گذاران.

باید همواره ذهنتان را باز نگه دارید و بدانید که چه اتفاقی در حال رخ دادن می باشد و چگونه میتوانید از یک دسته مالی به دسته دیگر بروید و به بهترین دسته یعنی دسته سرمایه گذارن برسید؛ منظور از سرمایه گذاری؛ سرمایه گذاری فعال می باشد.

شما الان در بهترین فرصتِ زندگیتون قرار گرفتید، شما الان بهترین امکانات و فرصت‌ها را دارید تا پیشرفت کنید و به استقلال مالی برسید. موفقیت در کسب و کار رابرت کیوساکی بهترین روش برای یادگیری مسائل مالی می‌باشد . شما چگونه  میخواهید  چیزی یاد بگیرید وقتی قرار نیست اشتباه کنید؟ شما هرچی بیشتر اشتباه کنید باهوش تر می شوید.

برای کارآفرین شدن باید یاد بگیرید چطور یه چیزی رو بفروشی. باید توانایی تحملِ رد شدن را داشته باشید. باید یاد بگیری که با ادما کنار بیایید. خیلی ها دوست دارند که دولت  تغییر کند و قوانین مالیاتی تغییر کند، ولی چیزی که من در زندگی فهمیدم اینه که باید خودم زودتر تغیر کنم. اگه به جای مقصر دونستن دنیا اول از همه روی تغییر کردن خودتان تمرکز کنید، شانس بیشتری برای موفقیت دارین، پس اول از همه خودتون تغییر کنید.

موفقیت در کسب و کار رابرت کیوساکی

آموزش مالی واقعی باید شما رو به سمت گروه سرمایه گذاری هدایت کند و به شما آموزش دهد که چگونه از دارایی های خود جریان مالی داشته باشید. چیزهایی که ما آموزش می دهیم دقیقا برعکس اون چیزیه که تو مدرسه درباره ی مالیات، وام و بدهی به شما گفته شده است و یک نگرش جدید ارائه میکنیم.

کسب و کار یک فعالیت گروهی است و لازم نیست که شما باهوش ترین باشید و یا همه چیز رو بدونید ، لازم نیست مدرک MBA بگیرید فقط باید یک تیم از افراد باهوش و حرفه ای و کنجکاو داشته باشید تا به موفقیت برسید.

درباره رابرت کیوساکی:

رابرت کیوساکی به عنوان نویسنده کتاب “پدر پولدار پدر بی پول” – کتاب شماره یک سرمایه گذاری شخصی در تمام تاریخ – دنیا را به چالش کشید و راه ده ها میلیون نفر از مردم سراسر جهان را که به پول فکر می کردند، تغییر داد.

او یک کارآفرین، مربی و سرمایه گذار است که معتقد است، هر یک از ما قادریم در زندگی خود و نحوه کنترل آینده مالی خود، تغییرات ایجاد کنیم و زندگی ثروتمندانه ای که شایسته آن هستیم را داشته باشیم.

رابرت با ارائه نگرشی جدید به پول و سرمایه گذاری که عموما با پیش ذهنیت های متعارف عامه مردم تناقض دارد، توانست شهرتی بین المللی برپایه سخنان صریح و شجاعانه خود به دست آورد و به عنوان یک مدافع پرشور و سخاوتمند در آموزش مالی شخصی تبدیل شود. بیشتر کتاب های اخیر رابرت – چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند و تیم سرمایه گذاری مهمتر از پول – به مناسبت بیستمین سالگرد انتشار کتاب پدر پولدار، پدر بی پول در سال ۱۹۹۷ ، منتشر شدند.

کتاب پدر پولدار پدر بی پول و پیام هایش، که در سراسر جهان به عنوان یک اثر متفاوت در حوزه امور مالی شخصی مورد توجه قرار گرفته، با مرور زمان نیز، همچنان پرقدرت و اثرگذار باقی مانده است.

کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند دو دهه بعد از موفقیت بزرگ جهانی کتاب پرفروش پدر پولدار پدر بی پول، منتشر شد و به عنوان مدرسه فارغ التحصیلی پدر پولدار معروف شد.

همچنین رابرت به عنوان همکار در نوشتن دو کتاب با دونالد ترامپ – قبل از حضور موفقیت آمیز وی در کاخ سفید و انتخاب به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده – همراهی داشته است. یکی از این کتاب های مشترک ، کتاب چرا می خواهیم شما هم ثروتمند شوید می باشد.

چگونه کیفیت آموزش تضمین می شود؟

قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

با اطمینان دوره آموزشی "سمینار آموزش موفقیت در کسب و کار اثر رابرت کیوساکی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه به طور انجام می شود.

امکان سوال از مدرس وجود دارد؟

امکان سوال از مدرس در بخش گفتگو ها مهیا است همچنین در صفحه پروفایل مدرسین شبکه های اجتماعی آنها جهت تعامل قرار دارد.

نحوه دسترسی به آموزش چگونه است؟

امکان دانلود و پخش آنلاین دوره وجود دارد و شما به طور دائم به آن دسترسی دارید.

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
MEHDI
امتیاز من به این دوره

حرف هاشو قبول دارم درسته


پروفایل
عاطفه
امتیاز من به این دوره

دوبله عالی و خوب بود ممنون


بیشتر