جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

دوره آموزش تکنیک های گوش دادن فعال

۳۵۰۰۰ تومـــان
۱۰۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۱۳ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۳۰ دقیقه
حجم ۱۷۷.۷۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش تکنیک های گوش دادن فعال" :

گوش دادن فعال از لازمه های موفقیت در زندگی و کسب و کار است در دوره آموزش تکنیک های گوش دادن فعال می آموزید چگونه به روی چیزی که دیگران بیان می کند متمرکز شویم.

گوش دادن فعال چگونه مهارتی است؟

مهارت گوش ­دادن فعالیک مهارت اکتسابی است که می­تواند با تمرین پرورش یابد. گرچه دست­یابی به این مهارت سخت و پرورش آن نیازمند زمان و صبوری زیادی می­‌باشد.

اصطلاح ” گوش ­دادن فعال” همانطورکه از نامش پیداست، به معنی گوش­ دادن فعالانه می­‌باشد. به این معنا که به طور کامل تمرکز بر روی چیزی که توسط دیگری بیان می‌شود، باشد و نه فقط شنیدن منفعلانه­­‌ی پیام گوینده.

فیلم آموزش Active Listening Masterclass در مورد یکی از موارد مهم در یادگیری می باشد که تحت عنوان گوش دادن فعال مطرح است. شما کاربران این دوره می توانید با این دوره همراه شده و کلیدهای دستیابی به گوش دادن فعال و موثر را داشته باشید. همه افراد شاید می شنوند، اما در گوش دادن ناتوان هستند. گوش دادنی که با یادگیری همراه است، اصول مشخصی دارد و باید هر کسی آنها را رعایت کند تا بتواند در ازای شنیدن، به گوش دادن نیز برسد. این دوره می تواند روی این مباحث کرده و چند روش اصولی و کارساز را معرفی کند. دوره این گوش دادن فعال را یک توانایی ذاتی نمی داند و با تمریناتی که دارد می تواند هر فردی را به چنین مرحله ای برساند.

با دانلود این دوره شما با تلاش و پشتکار می توانید به اجزای اصلی گوش دادن فعال رسیده و برداشت بهتری از صحبت داشته باشید. این برداشت می تواند در سطح دانشگاهی به کار افراد آمده و در درک بهتر مطالب بسیار کارساز باشد. بنابراین شما باید با این دوره کار کرده و حتی زودتر از صحبتی که افراد می کنند، مطلب را درک کنید و کلیت ماجرا را متوجه شوید.

آنچه در این دوره آموزشی می آموزید:

• مقدمه ای بر قدرت شنوایی

• اصول گوش دادن

• گوش دادن به گوش ها نیاز دارد

• گوش دادن به چشم ها نیاز دارد

• گوش دادن به قلب نیاز دارد

• گوش دادن به تمرکز نیاز دارد

• افکار نهایی

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش تکنیک های گوش دادن فعال" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

از سری آموزش های یودمی - Udemy

عنوان اصلی آموزش : Active Listening Masterclass

هدف گذاری دوره آموزش تکنیک های گوش دادن فعال :

فهم و تمرکز بر روی سخنان مخاطبان نه فقط گوش دادن (چون تفاوت بین گوش دادن و متمرکز شدن یا همان گوش دادن فعال است) 

یادگیری روش گوش دادن فعال

برای چه کسی مفید است ؟

گوش دادن فعال تکنیکی کاربردی برای تمام افراد برای موفقیت در زندگی و کسب و کار است.

پس دانشجویان، مدیران، کارمندان، استارت آپ ها و ... نیازمند این دوره می باشند

فصل ۱ گوش دادن فعال

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر