بهار آموزشی لیموناد تا 60% تخفیف برای همه آموزش‌ها همه تخفیف‌ها
رایگـــان

دسترسی دائمی به آموزش

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۶ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۷۶ دقیقه
حجم ۱۹۶.۸۲ مگابایت

توضیحات "آموزش رایگان ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت بدون کد نویسی" :

در دوره آموزش رایگان ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت بدون برنامه نویسی به شما آموزش می دهیم که چگونه برای وبسایتان یک اپلیکیشن اندروید طراحی کنید.

هر مدیر سایت و وبمستری دوست دارد که برای سایت خودش یک اپلیکیشن حرفه ای داشته باشد تا بتواند کابران موبایل را که هم اکنون حدود 80 درصد کاربران اینترنت را تشکیل می دهند را به سایت خود بهتر از گذشته جذب کند و کاربران بیشتری توسط اپلیکیشن موبایل از سایت بازدید کنند.

معمولا طراحی و ساخت اپلیکیشن های اندروید با هزینه ها و مشکلات فراوانی همراه است، برای همین در اتوپیا تم تصمیم گرفتیم که یک دوره آموزش آنلاین برای ساخت اپلیکیشن اندروید برای وب سایت های وردپرسی راه اندازی کنیم تا دوستانی که برای سایت های خود به یک اپلیکیشن حرفه ای نیاز دارند، بتوانند به سادگی و هزینه بسیار اندک یک اپلیکیشن حرفه ای طراحی کنند.

آنچه در دوره ساخت اپلیکشین اندروید برای سایت بدون برنامه نویسی به آن میپردازیم:

شما در دوره آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت وردپرس یاد می گیرید که چگونه یک اپلیکیشن اندروید کاملا شخصی سازی شده طراحی کنید و برای اپلیکشین خود لوگوی شخصی انتخاب کنید و منوی اصلی اپلیکیشن را به صورت کامل بر مبنای مطالب سایت تان سخصی سازی کنید و تم های مختلف طراحی کنید و رنگ بندی آپ را براساس رنگ بندی سایت تان تنظیم کنید بدون اینکه حتی یک خط برنامه نویسی نویسی کنید.

 شما در این دوره یاد می گیرید که چگونه تنها با آدرس RSS سایت یا همان فید سایت به اپلیکیشن خود محتوای سایت را ارسال کنید . بنابراین شما با استفاده از این دوره آموزشی می توانید برای انواع سایت های وردپرس، جوملا، مجنتو، اپن کارت و حتی سایت هایی که به صورت اختصاصی طراحی شده اند ، اپلیکیشن اندروید بسازید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آدرس فید سایت را داشته باشید!

عملا تمامی مطالب و دسته بندی ها و محتوا های وب سایت خود را می توانید در اپلیکیشن خود پیاده سازی کرده و داشته باشید. ما از روش فید خوان یا همان RSS برای ساخت این اپلیکیشن استفاده میکنیم.بدون نیاز به کد نویسی!

اهداف آموزش رایگان ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت بدون کد نویسی چیست؟

ساخت اپلیکیشن اندورید برای سایت بدون برنامه نویسی 

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

علاقمندان به ساخت اپلیکیشن اندورید 

مدیران سایت و وبمستران

نحوه دسترسی به آموزش چگونه است؟

امکان دانلود و پخش آنلاین دوره وجود دارد و شما به طور دائم به آن دسترسی دارید. این آموزش رایگان عرضه شده است و شما می توانید تمامی قسمت های آموزش رایگان ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت بدون کد نویسی را به طور رایگان دانلود کنید

فصل ۱ آموزش ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت

۱

۲

۳

۴

۵

۶

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱۴

پروفایل
Hikaru بی نام
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

آموزش خوبیه سپاس


پروفایل
معصومه فیاض
امتیاز من به این دوره
عالی بود

بدون متن


پروفایل
تینا نیک نظر مقدم
امتیاز من به این دوره


پروفایل
رضا صالح نیا
امتیاز من به این دوره


پروفایل
جاستینا صالح نیا
امتیاز من به این دوره


پروفایل
احسان حامدی
امتیاز من به این دوره


بیشتر